Michelle Gomez, Doctor Who’ya Dönmek İstiyor

Michelle Gomez, Hanım (Missy) olarak Doctor Who‘ya dönmek istediğini söyledi.

Digital Spy‘a konuşan Gomez, Hanım‘ın (Missy) ölmüş olmasına rağmen, geri dönmesinin bir yolunun her zaman mümkün olduğunu düşündüğünü söyledi.

“Söz konusu Doctor Who olduğunda hikayenin son ermesi pek olası değildir,” dedi.

Ve şöyle devam etti: “Önünde sonunda tekrar ortaya çıkmak isterim. Bu konuda çok kararlıyım. “Evet, müsaitim. Aslında şuan müsait değilim [gülüyor]. Şimdilik müsait değilim. Ama olacağım. Müsait olacağım!” 

Bu, Michelle Gomez‘in diziye geri dönme arzusunu ilk kez dile getirişi değil. Daha önce On Üçüncü Doktor ile “ortalıkta dolaşmaktan” mutluluk duyacağını söylemişti.

Ayrıca Michelle Gomez çeşitli Big Finish sesli hikayelerinde de yer aldı.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir Cevap Yazın