The Waters of Mars

The Waters of Mars

[information][one_half last=”no”] ÖNCEKİ BÖLÜM (Planet of the Dead) [/one_half]

[one_half last=”yes”]  SONRAKİ BÖLÜM (The End of Time) [/one_half][/information]

 

[attention]HAKKINDA:

Doktor, 21 Kasım 2059 yılına Mars’taki Bowie Üssü 1’e yolculuk yapar. Bu üste bir ekiple karşılaşır. Daha sonra ise bu ekibin 21 Kasım 2059’da yani o gün bir nükleer patlama sonucu öleceklerini hatırlar.

Russell T. Davies‘in yazdığı ve Graeme Harper‘ın yönettiği The Waters of Mars bölümü David Tennant‘ın 10. Doktor‘un, Kazanan Zaman Lordu olduğunu iddia ettiği, dizi tarihinin önemli bölümlerinden biridir.[/attention]

 

[tabs tab1=”Part #1″ tab2=”Part #2″]

[tab id=1][/tab]

[tab id=2]
[/tab]

[/tabs]

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...