01×04 – Aliens of London

Published On 28 Mayıs 2018 | By Umut ÇEvik | Genel

HAKKINDA:

Doktor Rose’u (neredeyse) kendi zamanına geri götürüyor. Aile kavuşması yarım kalıyor çünkü o sırada kocaman bir uzay gemisi Big Ben’e çarpıyor. bu uzay gemisinin hikayesi ne ve bu kriz anında başbakan nereye kaybolmuş?

  • Yönetmen: Keith Boak
  • Yazar: Russell T. Davies

Tarihte bir ileri bi geri giden Doktor ve Rose ikilisi günümüz Dünyasına dönünce Slitheen istilası ile uğraşmak zorunda kalıyorlar. Bu işte onlara Mickey Smith ve Harriet Jones yardımcı oluyor

Like this Article? Share it!

About The Author

Ben Umut ÇEvik. 02.06.1995'te Gönen, Balıkesir'de doğdum. Lisede aldığım bilgisayar eğitimi dolayısıyla çeşitli genel ve yerel firmalarda teknisyenlik yaptım. Bu süreçte amatör olarak tiyatro ile ilgilendim. Tüm bunlarından ardından 2013 yılında Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya'da yarı zamanlı olarak yaşamaya başladım. Doctor Who isimli İngiliz Kült televizyon serisinin büyük bir hayranıyım. 2009'dan beri diziye dair birçok çalışmanın ya başındaydım yada içinde. Resmi yada gayriresmi organizasyonlar düzenledim ve çeviriler yaptım. Tabii bunlar yaptıklarımın ve yapacaklarımın küçük bir kısmı. Şimdilerde yeniden üniversiteye hazırlanıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olduğuna inanmamayı seçiyorum.

Comments are closed.