01×04 – Aliens of London

01×04 – Aliens of London


[attention]HAKKINDA:

Doktor Rose’u (neredeyse) kendi zamanına geri götürüyor. Aile kavuşması yarım kalıyor çünkü o sırada kocaman bir uzay gemisi Big Ben’e çarpıyor. bu uzay gemisinin hikayesi ne ve bu kriz anında başbakan nereye kaybolmuş?

  • Yönetmen: Keith Boak
  • Yazar: Russell T. Davies

Tarihte bir ileri bi geri giden Doktor ve Rose ikilisi günümüz Dünyasına dönünce Slitheen istilası ile uğraşmak zorunda kalıyorlar. Bu işte onlara Mickey Smith ve Harriet Jones yardımcı oluyor.
[/attention]

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...