60. Yıl Özel Bölümü, David Tennant ve Vaatler

David Tennant‘ın da koyu bir Whovian olduğunu biliyorsunuzdur. Bu doğrultuda bir açıklama yaptı ve hayranları heyecanlandırdı.

Doctor Who‘nun 60. yılına az kaldı ve doğal olarak hayranlar bir başka destansı Çok-Doktorlu bölüm beklentisi içine girdiler.

DWTV, okuyucularının favorisi olarak seçilen David Tennant‘a bu konuda mikrofon uzattı. David Tennant‘ın cevabı ise hepimizi heyecanlandırdı. Tennant, tekrar Onuncu Doktor rolünde ekranda olmaktan memnun olacağını ve bu fikre sıcak baktığını belirtmiş.

Zaten kendisi The End of Time‘ın 10.yıl dönümünde bir röportajda “Kim bilir?” demişti.

“Birkaç yıla 60.yıl dönümü olacak ve kaçınılmaz bir şekilde bu soru gündeme gelecektir. Ancak soruyu bana sormanıza gerek yok. Ben varım.”

“Eğlenceli olacaktır. Jodie (Whittaker), Peter (Capaldi) ve Matt (Smith) ile arkadaş olduk. Hepsiyle aynı anda sette olmak harika olacaktır.”

On’daki Dokuz Sevgisi

Tennant ayrıca Dokuzuncu Doktor‘u canlandıran ve bir önceki sefer bu teklifi reddetmiş olan Christopher Eccleston hakkında şunu dedi:

Chris‘i kişisel olarak pek tanımıyorum ancak onunla bir araya gelmekten hep keyif almışımdır. Eğer o da sette olursa bu, çok eğlenceli olacaktır.”

“Konuştukça başımı belaya sokacağım galiba.” diyen Tennant ‘ın aklında olan bir sorun var.

“Bir noktadan sonra o takım elbiseyi eskisi gibi dolduramayacağım ya da saçlarım o havaya kalkık modele gelemeyecek halde olacak.”

Sen canını sıkma David, her zaman için bir ihtimal daha var:

Meta-kriz Doktor!

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: