Doctor Who 11. Sezon Figürleri Geliyor!

Graham, Ryan ve Yaz‘ın 5.5inçlik figürlerinin teaser görseli, figürleri üreten Character Options firmasının Yaratıcı Yöneticisi Al Dewar tarafından Twitter üzerinden yayınlandı.

Bu figürler ilk olarak 2019 London Toy Fair‘da (2019 Londra Oyuncak Fuarı) sergilenmişti fakat fotoğraf çekimi yasaktı.

Şanslıyız ki, ilk elden yüzleri hariç tüm detaylarını rahatlıkla görebileceğimiz fotoğraflarına ulaştık. Figürlerin neredeyse sıfırdan üretilmesi onları biraz daha pahalı yaptı. Set fiyatının 24.99 pound olması planlanıyordu fakat set çıkana dek her biri ayrı ayrı satılacak.

Fotoğrafta ayrıca 13. Doktor‘un TARDIS‘i ve 13. Doktor‘un bel çantalı yeni varyantı görülüyor. Bu varyantın mor bluzlu olduğunu görebilirsiniz.

Bir değişiklik olmadığı taktirde, TARDIS ve yoldaş setinin gelecek yıla kadar satışta olması beklenmiyor.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: