Doctor Who 11. Sezon Figürleri Geliyor!

Published On 19 Temmuz 2019 | By Umut ÇEvik | Son Haberler

Graham, Ryan ve Yaz‘ın 5.5inçlik figürlerinin teaser görseli, figürleri üreten Character Options firmasının Yaratıcı Yöneticisi Al Dewar tarafından Twitter üzerinden yayınlandı.

Bu figürler ilk olarak 2019 London Toy Fair‘da (2019 Londra Oyuncak Fuarı) sergilenmişti fakat fotoğraf çekimi yasaktı.

Şanslıyız ki, ilk elden yüzleri hariç tüm detaylarını rahatlıkla görebileceğimiz fotoğraflarına ulaştık. Figürlerin neredeyse sıfırdan üretilmesi onları biraz daha pahalı yaptı. Set fiyatının 24.99 pound olması planlanıyordu fakat set çıkana dek her biri ayrı ayrı satılacak.

Fotoğrafta ayrıca 13. Doktor‘un TARDIS‘i ve 13. Doktor‘un bel çantalı yeni varyantı görülüyor. Bu varyantın mor bluzlu olduğunu görebilirsiniz.

Bir değişiklik olmadığı taktirde, TARDIS ve yoldaş setinin gelecek yıla kadar satışta olması beklenmiyor.

Like this Article? Share it!

About The Author

Ben Umut ÇEvik. 02.06.1995'te Gönen, Balıkesir'de doğdum. Lisede aldığım bilgisayar eğitimi dolayısıyla çeşitli genel ve yerel firmalarda teknisyenlik yaptım. Bu süreçte amatör olarak tiyatro ile ilgilendim. Tüm bunlarından ardından 2013 yılında Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya'da yarı zamanlı olarak yaşamaya başladım. Doctor Who isimli İngiliz Kült televizyon serisinin büyük bir hayranıyım. 2009'dan beri diziye dair birçok çalışmanın ya başındaydım yada içinde. Resmi yada gayriresmi organizasyonlar düzenledim ve çeviriler yaptım. Tabii bunlar yaptıklarımın ve yapacaklarımın küçük bir kısmı. Şimdilerde yeniden üniversiteye hazırlanıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olduğuna inanmamayı seçiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir