Doktor Birazdan Sizinle Görüşecek…

Published On 15 Kasım 2019 | By Duha Can Cankaya | Son Yazılar

Birazdan dediğimiz de 23 Kasım gibi bir ‘birazdan‘. BBC ve BBC America‘nın sosyal medya hesaplarında yayınlanan tanıtım fotoğrafına 12.sezon kapıda! Gelin detayları inceleyelim.

Youtube‘da “Doctor Who: Series 12” olarak isimlendirilen video ve Facebook‘da “23.11.19” olarak etiketlenen paylaşımların tek bir anlamı olabilir. Bundan iki hafta sonra, tam da Doctor Who‘nun 56. yıldönümünde Jodie Whittaker‘ın Doktor rolündeki ikinci sezonunu izliyor olacağız.

12.sezonun ancak 2020‘de bizlerle olacağına dair bir duyuru olmuştu. Bir de elbette Jodie Whittaker (Doktor), Tosin Cole (Ryan), Mandip Gill (Yaz) ve Bradley Walsh (Graham)’ın tam kadro olarak yeniden karşımıza çıkacağı bilgisi verilmişti.

Ah… bir de mohawk saç modeliyle geri dönen Judoonlar‘ı da unutmamak gerek. Judoonlar‘a dair tanıtım görseli BBC tarafından yayınlanmıştı. Chris Chibnall ise yeni sezonda baş yazar ve showrunner olarak bizlerle olacak yine.

 

Yeni sezonda bir çok yetenekli yeni yüzün yanısıra 11.sezonda da bizlerle olan tanıdık isimler yer alacak. Bu listede olan isimler; Lee Haven Jones (Wizards vs Aliens, Vera), Nida Manzoor (Enterprice), Emma Sullivan (Silent Witness, Call the Midwife) ve Jamie Stone (Doctor Who: The Last Day).

23 Kasım ayrıca 12.sezon’un Güney Afrika’da 23 Ocak’ta başlayan çekimlerin onuncu ayı oluyor. Çekimler 31 Ekim’de bitmiş, tanıtımlar başlamıştı.

 

 

 

Videoyu izlemek isterseniz;

 

Like this Article? Share it!

About The Author

Bir Cevap Yazın