Yeni Yoldaş Figür Setleri!!!!

Hero Collector şirketi yeni TARDIS ekibi figür setinin duyurusunu yaptı. Şirket, dünya çapında çeşitli popüler figürlerin yüksek kalitede üretimini yapıyor.

Hero Collector, figür üretimi konusunda dünyanın lider markalarından biri ve dökme kalıp araç modellerinde de iddialı. Dünyaca ünlü bir çok popüler markalarının, bunlara Marvel ve DC çizgi romanları ve filmleri, Star Trek, Doctor Who, Alien, Predator, Battlestar Galactica, Sonic the Hedgehog, Back to the Future, WWE, Harry Potter’s Wizarding World ve James Bond da dahil, ürünlerini üreten firma olarak da biliniyor.

Her bir set dört adet figürden – Üç yol arkadaşı ve bir adet Doktor– oluşuyor. Figürler 1:21 ölçüde (yani 8.89 cm) ve elde boyanmış poli-resinden üretilmiştir. Her sette bir adet yol arkadaşı kitapçığı bulunmaktadır. Bu kitapçıkta her bir karakterin TARDIS‘de geçirdiği zamana dair detayları içermektedir. Buna röportajlar, fotoğraflar ve en sevilen sahnelerden görseller de dahil edildi.

  • İlk Doktor (William Hartnell) ilk kez 1963‘te karşımıza çıktı. Dizide, öğretmen Barbara Wright (Jacqueline Hill) ve Ian Chesterton (William Russel), gizemli öğrencileri Susan (Caroline Ann Ford)’ı eve kadar takip etmişlerdir. Kısa süre sonra Susan ve büyük babasının, onları zaman ve uzayda her yere ve zamana taşıyabilen bir polis kulübesinde yaşayan uzaylı, zaman yolcuları olduklarını keşfederler.

  • On Üçüncü Doktor (Jodie Whittaker) 2018 yılında Sheffield’e düştüğünde tanıdık. Çaylak mühendis Ryan Sinclair (Tosin Cole), eski otobüs şoförü Graham O’Brien (Bradley Walsh) ve Polis memuru adayı Yasmin Khan (Mandip Gill) ile bir takım kurar. Diş koleksiyoncusu bir uzaylı Savaş Lordunu yener ve TARDIS‘e geri döner, beraberindeki arkadaşları ile birlikte.

 

The Thirteenth Doctor Companion Set, doğrudan HeroCollector.com adresinden Ocak 2020‘den itibaren satın alınabilecek. Birinci Doktor‘un seri ise Şubat 2020‘den itibaren satışta olacak. Hero Collector 1:21 Doctor Who figür serisi, dizinin 50 küsür senelik tarihindeki diğer uzaylılar, karakterler, robotlar ve daha fazlasıyla devam edecek.

You may also like...

Bir Cevap Yazın