CHRISTOPHER ECCLESTON İLK DEFA COMİC CON KATILACAK

Christopher Eccleston bu yıl sonunda düzenlenecek olan London Film & Comic Con’a ilk defa katılacak.

GI Joe, Thor gibi filmler ile de tanınan Eccleston tek sezon canlandırdığı Dokuzuncu Doktor rolü ile 2005 yılında ekranlara geri dönen Doctor Who’da önemli bir yere sahiptir.

Ünlü oyuncu 27-29 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan London Film and Comic Con’a sadece 29 Temmuz Pazar günü katılacak.

İmza ve fotoğraf çekimi gibi ayrıcalıklar hakkında bilgi almak için organizasyonun resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Geçtiğimiz haftalarda Doctor Who’da geçirdiği zaman hakkında içini döken Eccleston, geçmişte bu tür ünlü fuarlardan uzak duruyordu. Ancak geçtiğimiz sene ITV kanalında yayınlanan Lorraine adlı programda bu tür organizasyonlara tamamen karşı olmadığını söylemişti;

“Daha önce fuarlara katılmadım.
Bu tür organizasyonlarda çok fazla para olduğunu biliyorum. Ancak yaşamımı -her zaman yaptığım gibi- oyunculukla kazanmak istemişimdir. Ve bu sözüm asla fuarlara katılan kişileri yargıladığım anlamına gelmesin… Ama ben böyle düşünüyorum.”

“Şimdiye kadar fuara katılmaktan kaçındım ama kim bilir?”

Eccleston’un katılacağı London Film & Comic Con’a bu sene eski Doctor Who oyuncularından Peter Capaldi (Onikinci Doktor), Pearl Mackie (Bill Potts), David Bradley (Birinci Doktor), Sylvester McCoy (Yedinci Doktor), Colin Baker (Altıncı Doktor) ve Bonnie Langford (Mel Bush) da katılacak.

Bu yılki London Film & Comic Con, 27-29 Temmuz’da Olympia Londra’da gerçekleşecek. Tüm detaylara ve biletlere, London Film & Comic Con web sitesi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İmza: 95 GBP
Fotoğraf: 85 GBP

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir Cevap Yazın