CHRISTOPHER ECCLESTON İLK DEFA COMİC CON KATILACAK

Published On 30 Mart 2018 | By Umut ÇEvik | Son Haberler

Christopher Eccleston bu yıl sonunda düzenlenecek olan London Film & Comic Con’a ilk defa katılacak.

GI Joe, Thor gibi filmler ile de tanınan Eccleston tek sezon canlandırdığı Dokuzuncu Doktor rolü ile 2005 yılında ekranlara geri dönen Doctor Who’da önemli bir yere sahiptir.

Ünlü oyuncu 27-29 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan London Film and Comic Con’a sadece 29 Temmuz Pazar günü katılacak.

İmza ve fotoğraf çekimi gibi ayrıcalıklar hakkında bilgi almak için organizasyonun resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Geçtiğimiz haftalarda Doctor Who’da geçirdiği zaman hakkında içini döken Eccleston, geçmişte bu tür ünlü fuarlardan uzak duruyordu. Ancak geçtiğimiz sene ITV kanalında yayınlanan Lorraine adlı programda bu tür organizasyonlara tamamen karşı olmadığını söylemişti;

“Daha önce fuarlara katılmadım.
Bu tür organizasyonlarda çok fazla para olduğunu biliyorum. Ancak yaşamımı -her zaman yaptığım gibi- oyunculukla kazanmak istemişimdir. Ve bu sözüm asla fuarlara katılan kişileri yargıladığım anlamına gelmesin… Ama ben böyle düşünüyorum.”

“Şimdiye kadar fuara katılmaktan kaçındım ama kim bilir?”

Eccleston’un katılacağı London Film & Comic Con’a bu sene eski Doctor Who oyuncularından Peter Capaldi (Onikinci Doktor), Pearl Mackie (Bill Potts), David Bradley (Birinci Doktor), Sylvester McCoy (Yedinci Doktor), Colin Baker (Altıncı Doktor) ve Bonnie Langford (Mel Bush) da katılacak.

Bu yılki London Film & Comic Con, 27-29 Temmuz’da Olympia Londra’da gerçekleşecek. Tüm detaylara ve biletlere, London Film & Comic Con web sitesi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İmza: 95 GBP
Fotoğraf: 85 GBP

Like this Article? Share it!

About The Author

Ben Umut ÇEvik. 02.06.1995'te Gönen, Balıkesir'de doğdum. Lisede aldığım bilgisayar eğitimi dolayısıyla çeşitli genel ve yerel firmalarda teknisyenlik yaptım. Bu süreçte amatör olarak tiyatro ile ilgilendim. Tüm bunlarından ardından 2013 yılında Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya'da yarı zamanlı olarak yaşamaya başladım. Doctor Who isimli İngiliz Kült televizyon serisinin büyük bir hayranıyım. 2009'dan beri diziye dair birçok çalışmanın ya başındaydım yada içinde. Resmi yada gayriresmi organizasyonlar düzenledim ve çeviriler yaptım. Tabii bunlar yaptıklarımın ve yapacaklarımın küçük bir kısmı. Şimdilerde yeniden üniversiteye hazırlanıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olduğuna inanmamayı seçiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir