Doctor Who: Animasyon Seti [DVD]

Çarpıcı renkli animasyonlar ve teknolojik büyücülük sayesinde TARDIS ile dolu 5 bölümlük bir Doctor Who macerası Whovianları bekliyor.

Bir hapishane-gezegen gizemini konu alan Dördüncü Doktor (Tom Baker) hikayesi olan Shada‘nin yapım süreci esnasında başlayan grev, yapımın durmasına sebep olmuştu. Bu olaydan onlarca sene sonra yapımda eksik kalan yerler animasyonlarla tamamlandı ve sonunda izleyecisine kavuştu.

Doctor Who: Shada (2017)

Orijinal ses kayıtları kullanılarak oluşturulan İkinci Doktor (Patrick Troughton) hikayesi The Power of the Daleks çalışmasında usta animasyon sanatçıları, en eski düşmanıyla savaşabilmesi için tam da zamanında Doktor‘un ilk rejenerasyonunu yeni oluşturdular.

Efsanevi kayıp uzay aracının peşinde ve Batı Amerika’da çılgın bir maceraya biletimiz olabilecek 10. Doktor (David Tennant) hikayeleri, Dreamland ve Infinite Quest‘dir. Ve yeniden düzenlenmiş internet yayını için hazırlanmış olan Scream of the Shalka‘da Doktor (Richard E. Grant‘ın sesiyle), Dünya’yı uzaylı müdahalesiyle meydana gelen ekolojik bir felaketten kurtarıyor. Macera bizleri bekliyor!

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Hayatı genel olarak Doctor Who'ya dair bir şeyler okuyarak veya izleyerek geçer. Bunu yapamadığı zamanlarda ise Doctor Who'ya dair yapmayı planladığı şeyleri düşünür. 2009'da ilginç bir karşılaşma neticesinde izlemeye başladığım Doctor Who benim için çok büyük bir aşka dönüştü. Bu sebeple bir sürü şey yaptık. Facebook sayfaları/grupları, forum ve blog siteleri, çekilişler, etkinlikler, yayınlar ve videolar. Ancak hala işin çok başındayız. Yapmamız gereken çok fazla şey var.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir