Doctor Who’nun 2023 Noel Özel Bölümünden Bilgiler Gelmeye Başladı

Doctor Who’nun 2023 Noel özel bölümünün Birleşik Krallık yayın bilgileri kesinleşti.

The Church on Ruby Road” 25 Aralık akşamı saat (TSİ) 20.55’te BBC One ve iPlayer‘da yayınlanacak. Türkiye’de de aynı gün ve saatte Disney Plus üzerinden yayınlanacak.

Basın bülteni:

Ncuti Gatwa‘nın canlandıracağı On Beşinci Doktor, ilk destansı macerası için TARDIS‘in kontrolünü alırken ona, Millie Gibson‘ın canlandıracağı, Doktor’un yeni yol arkadaşı Ruby Sunday eşlik edecek.

BBC One ve BBC iPlayer‘da yayınlanacak olan bu yeni özel bölümde Doktor, efsanevi ve gizemli goblinlerle yüz yüze gelirken hayatı Ruby Sunday ile kesişecek.

Noel arifesinde daha bir bebekken terk edildiği için Ruby Sunday hakkında pek bir şey bilinmiyor. Annesi Carla ve büyükannesi Cherry ile yaşayan Ruby‘nin dünyası değişecek. Doktor’la karşılaşması ve ikilinin birlikte ilk maceralarına atılmasıyla Ruby’nin hayatı alt üst olmak üzere…

Ncuti Gatwa ve Millie Gibson‘ın yanı sıra kendisini canlandıracak olan Davina McCall, Ruby’nin annesi Carla rolünde Michelle Greenidge, Ruby’nin büyükannesi Cherry rolünde Angela Wynter ve Bayan Flood rolünde Anita Dobson da bölüm kadrosunda yer alacak.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Hayatı genel olarak Doctor Who'ya dair bir şeyler okuyarak veya izleyerek geçer. Bunu yapamadığı zamanlarda ise Doctor Who'ya dair yapmayı planladığı şeyleri düşünür. 2009'da ilginç bir karşılaşma neticesinde izlemeye başladığım Doctor Who benim için çok büyük bir aşka dönüştü. Bu sebeple bir sürü şey yaptık. Facebook sayfaları/grupları, forum ve blog siteleri, çekilişler, etkinlikler, yayınlar ve videolar. Ancak hala işin çok başındayız. Yapmamız gereken çok fazla şey var.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir