Lee Mack 11. Sezonda Konuk Oyuncu Olacak

Oyuncu ve komedyen Lee Mack, Doktor Who’nun 11. sezonunda konuk oyuncu olarak yer alacağını açıkladı.

Sharon D Clarke ile birlikte Radio 4’e konuşan Lee; “Doctor Who’da olma hayaline bile bayılırken şimdi diziye konuk oluyorum. Fakat bunu söylememem gerekiyordu, ama Sharon söyleyince ‘Ben de söyleyeyim bari’ dedim. İkimiz de karakterlerimiz hakkında konuşmamalıydık aslında.” dedi.

Ve ekledi; “Çok kısa bir sahnede yer alacağım. Tüm hayatım boyunca dizinin hayranıydım, bu yüzden bana rol verene kadar ekibi rahatsız edip durdum. Hatta yeni başyazar Chris Chibnall’a TARDIS’imden çıktığım bir video bile göndermişliğim var. Dalek’im de vardı. Gerçekten, evimde bir TARDIS’im var ama içi dışından büyük değil. Videoyu gönderip ‘Hadi, bana da bir rol ver’ dedim.”

“Chris de sonunda pes etti. İşte, dizide yer almak istiyorsanız yapmanız gereken şey bu. Videoyu gönderdiniz mi rolünüz hazır!”
” Şimdi ‘Sana hiçbir şey açıklamamanı söylemiştik’ deyip rol vermeyecekler.”

Sharon D Clarke, yol arkadaşı Graham’ın (Bradley Walsh) eşi Mary’yi canlandıracağını açıkladı: “İnsanım ve Bradley Walsh benim kocam ve o da insan ve sanırım sana söyleyebileceğim kadarını söyledim.”

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir