Lee Mack 11. Sezonda Konuk Oyuncu Olacak

Published On 28 Mart 2018 | By Umut ÇEvik | Son Haberler

Oyuncu ve komedyen Lee Mack, Doktor Who’nun 11. sezonunda konuk oyuncu olarak yer alacağını açıkladı.

Sharon D Clarke ile birlikte Radio 4’e konuşan Lee; “Doctor Who’da olma hayaline bile bayılırken, şimdi diziye konuk oluyorum. Fakat bunu söylememem gerekiyordu ama Sharon söyleyince ‘Ben de söyleyeyim bari’ dedim. İkimiz de karakterlerimiz hakkında konuşmamalıydık aslında.” dedi.

Ve ekledi; “Çok kısa bir sahnede yer alacağım. Tüm hayatım boyunca dizinin hayranıydım, bu yüzden bana rol verene kadar ekibi rahatsız edip durdum. Hatta yeni başyazar Chris Chibnall’a TARDIS’imden çıktığım bir video bile göndermişliğim var. Dalek’im de vardı. Gerçekten, evimde bir TARDIS’im var ama içi dışından büyük değil. Videoyu gönderip ‘Hadi, bana da bir rol ver’ dedim.”

“Chris de sonunda pes etti. İşte, dizide yer almak istiyorsanız yapmanız gereken şey bu. Videoyu gönderdiniz mi rolünüz hazır!”
” Şimdi ‘Sana hiçbir şey açıklamamanı söylemiştik’ deyip rol vermeyecekler.”

Sharon D Clarke, yol arkadaşı Graham’ın (Bradley Walsh) eşi Mary’yi canlandıracağını açıkladı: “İnsanım ve Bradley Walsh benim kocam ve o da insan ve sanırım sana söyleyebileceğim kadarını söyledim.”

Like this Article? Share it!

About The Author

Ben Umut ÇEvik. 02.06.1995'te Gönen, Balıkesir'de doğdum. Lisede aldığım bilgisayar eğitimi dolayısıyla çeşitli genel ve yerel firmalarda teknisyenlik yaptım. Bu süreçte amatör olarak tiyatro ile ilgilendim. Tüm bunlarından ardından 2013 yılında Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya'da yarı zamanlı olarak yaşamaya başladım. Doctor Who isimli İngiliz Kült televizyon serisinin büyük bir hayranıyım. 2009'dan beri diziye dair birçok çalışmanın ya başındaydım yada içinde. Resmi yada gayriresmi organizasyonlar düzenledim ve çeviriler yaptım. Tabii bunlar yaptıklarımın ve yapacaklarımın küçük bir kısmı. Şimdilerde yeniden üniversiteye hazırlanıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olduğuna inanmamayı seçiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir