Lee Mack 11. Sezonda Konuk Oyuncu Olacak

Oyuncu ve komedyen Lee Mack, Doktor Who’nun 11. sezonunda konuk oyuncu olarak yer alacağını açıkladı.

Sharon D Clarke ile birlikte Radio 4’e konuşan Lee; “Doctor Who’da olma hayaline bile bayılırken şimdi diziye konuk oluyorum. Fakat bunu söylememem gerekiyordu, ama Sharon söyleyince ‘Ben de söyleyeyim bari’ dedim. İkimiz de karakterlerimiz hakkında konuşmamalıydık aslında.” dedi.

Ve ekledi; “Çok kısa bir sahnede yer alacağım. Tüm hayatım boyunca dizinin hayranıydım, bu yüzden bana rol verene kadar ekibi rahatsız edip durdum. Hatta yeni başyazar Chris Chibnall’a TARDIS’imden çıktığım bir video bile göndermişliğim var. Dalek’im de vardı. Gerçekten, evimde bir TARDIS’im var ama içi dışından büyük değil. Videoyu gönderip ‘Hadi, bana da bir rol ver’ dedim.”

“Chris de sonunda pes etti. İşte, dizide yer almak istiyorsanız yapmanız gereken şey bu. Videoyu gönderdiniz mi rolünüz hazır!”
” Şimdi ‘Sana hiçbir şey açıklamamanı söylemiştik’ deyip rol vermeyecekler.”

Sharon D Clarke, yol arkadaşı Graham’ın (Bradley Walsh) eşi Mary’yi canlandıracağını açıkladı: “İnsanım ve Bradley Walsh benim kocam ve o da insan ve sanırım sana söyleyebileceğim kadarını söyledim.”

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Hayatı genel olarak Doctor Who'ya dair bir şeyler okuyarak veya izleyerek geçer. Bunu yapamadığı zamanlarda ise Doctor Who'ya dair yapmayı planladığı şeyleri düşünür. 2009'da ilginç bir karşılaşma neticesinde izlemeye başladığım Doctor Who benim için çok büyük bir aşka dönüştü. Bu sebeple bir sürü şey yaptık. Facebook sayfaları/grupları, forum ve blog siteleri, çekilişler, etkinlikler, yayınlar ve videolar. Ancak hala işin çok başındayız. Yapmamız gereken çok fazla şey var.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir