Torchwood Filmi mi Geliyor Acaba?

Published On 27 Temmuz 2019 | By Umut ÇEvik | Son Yazılar

Yüzbaşı Jack Harkness‘ı canlandıran John Barrowman, Doctor Who filmine dair görüşmeler yaptığını söyledi.

Radio Times ile yaptığı ropörtajda, John Barrowman eski Doctor Who başyazarı Russell T Davies ile Yüzbaşı Jack‘i David Tennant‘ı (10. Doktor) ve Billie Piper‘i (Rose Tyler) bir araya getirecek bir sinema filmine dair konuştuklarını açıkladı.

“Ne tür bir tören olduğunu hatırlayamıyorum” dedi, “ama Davies ile konuşuyordum – A Very English Scandal için bir ödül alacaktı – ve dedik ki: ‘Yüzbaşı Jack, David Tennant ve Billie Piper ile bir Torchwood ya da Doctor Who filmi yapsak harika olmaz mıydı?

Devamında ise: “Övünmek gibi olmasın ama, üçümüzde birbirimize ‘Altın Çağ’ diyoruz. Üçümüz de bugün hala konuşulan isimleriz ki bu yapacağımız iş büyük bir karşılık bulur.”

Elbetteki konuşmak faydasız. Ne olur, nasıl gider bilemiyoruz ama en azından bir yerde birileri güzel şeylerden konuşuyoruz.

Like this Article? Share it!

About The Author

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

Bir Cevap Yazın