Torchwood Filmi mi Geliyor Acaba?

Published On 27 Temmuz 2019 | By Umut ÇEvik | Son Haberler

Yüzbaşı Jack Harkness‘ı canlandıran John Barrowman, Doctor Who filmine dair görüşmeler yaptığını söyledi.

Radio Times ile yaptığı ropörtajda, John Barrowman eski Doctor Who başyazarı Russell T Davies ile Yüzbaşı Jack‘i David Tennant‘ı (10. Doktor) ve Billie Piper‘i (Rose Tyler) bir araya getirecek bir sinema filmine dair konuştuklarını açıkladı.

“Ne tür bir tören olduğunu hatırlayamıyorum” dedi, “ama Davies ile konuşuyordum – A Very English Scandal için bir ödül alacaktı – ve dedik ki: ‘Yüzbaşı Jack, David Tennant ve Billie Piper ile bir Torchwood ya da Doctor Who filmi yapsak harika olmaz mıydı?

Devamında ise: “Övünmek gibi olmasın ama, üçümüzde birbirimize ‘Altın Çağ’ diyoruz. Üçümüz de bugün hala konuşulan isimleriz ki bu yapacağımız iş büyük bir karşılık bulur.”

Elbetteki konuşmak faydasız. Ne olur, nasıl gider bilemiyoruz ama en azından bir yerde birileri güzel şeylerden konuşuyoruz.

Like this Article? Share it!

About The Author

Ben Umut ÇEvik. 02.06.1995'te Gönen, Balıkesir'de doğdum. Lisede aldığım bilgisayar eğitimi dolayısıyla çeşitli genel ve yerel firmalarda teknisyenlik yaptım. Bu süreçte amatör olarak tiyatro ile ilgilendim. Tüm bunlarından ardından 2013 yılında Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya'da yarı zamanlı olarak yaşamaya başladım. Doctor Who isimli İngiliz Kült televizyon serisinin büyük bir hayranıyım. 2009'dan beri diziye dair birçok çalışmanın ya başındaydım yada içinde. Resmi yada gayriresmi organizasyonlar düzenledim ve çeviriler yaptım. Tabii bunlar yaptıklarımın ve yapacaklarımın küçük bir kısmı. Şimdilerde yeniden üniversiteye hazırlanıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olduğuna inanmamayı seçiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir