Torchwood Filmi mi Geliyor Acaba?

Yüzbaşı Jack Harkness‘ı canlandıran John Barrowman, Doctor Who filmine dair görüşmeler yaptığını söyledi.

Radio Times ile yaptığı röportajda, John Barrowman; eski Doctor Who başyazarı Russell T Davies ile Yüzbaşı Jack‘i, David Tennant‘ı (10. Doktor) ve Billie Piper‘i (Rose Tyler) bir araya getirecek bir sinema filmine dair konuştuklarını açıkladı.

“Ne tür bir tören olduğunu hatırlayamıyorum” dedi, “ama Davies ile konuşuyordum – A Very English Scandal için bir ödül alacaktı – ve dedik ki: ‘Yüzbaşı Jack, David Tennant ve Billie Piper ile bir Torchwood ya da Doctor Who filmi yapsak harika olmaz mıydı?

Devamında ise: “Övünmek gibi olmasın ama, üçümüzde birbirimize ‘Altın Çağ’ diyoruz. Üçümüz de bugün hala konuşulan isimleriz ki bu yapacağımız iş büyük bir karşılık bulur.”

Elbette ki konuşmak faydasız. Ne olur, nasıl gider bilemiyoruz ama en azından bir yerde birileri güzel şeylerden konuşuyor.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Hayatı genel olarak Doctor Who'ya dair bir şeyler okuyarak veya izleyerek geçer. Bunu yapamadığı zamanlarda ise Doctor Who'ya dair yapmayı planladığı şeyleri düşünür. 2009'da ilginç bir karşılaşma neticesinde izlemeye başladığım Doctor Who benim için çok büyük bir aşka dönüştü. Bu sebeple bir sürü şey yaptık. Facebook sayfaları/grupları, forum ve blog siteleri, çekilişler, etkinlikler, yayınlar ve videolar. Ancak hala işin çok başındayız. Yapmamız gereken çok fazla şey var.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir