Doctor Who Magazine #541 SATIŞTA!

DİZİNİN EN BÜYÜK YÖNETMENLERİNDEN KEŞFEDİLMEYİ BEKLEYEN HAZİNELER – SADECE DOCTOR WHO MAGAZINE’İN 541. SAYISINDA

Christopher Barry‘nin yönettiği The Daleks, The Rescue, The Romans, The Savages, The Power of the Daleks, The Dæmons, The Mutants, Robot, The Brain of Morbius ve The Creature from the Pit hikayelerine dair daha görülmemiş fotoğraflar ve yeni notları okuyabileceğimiz bölümler.

Bu sayıda ayrıca:

  • Yönetmen Michael E Briant, oyuncu Kay Patrick ve yazar Marc Platt‘in Christopher Barry ile çalışmanın nasıl olduğundan bahsedişi.
  • Jon Pertwee‘nin 1977′de katıldığı ilk Doctor Who etkinliğindeki panelin ikinci bölümünde Doctor Who‘dan ayrıldıktan sonraki hayatı üzerine olan görüşleri.
  • David Bradley‘in TARDIS kavanozundan gelen soruları cevaplandırması.
  • The Fact of Fiction“ın On Birinci Doktor hikayesi olan The Impossible Astronaut ve Day of the Moon‘u incelemeye alışı
  • Doctor Who: The Collection – Season 10 Blu-ray seti ve Eric Saward’ın Resurrection of the Daleks romanlaştırmasına dair inceleme.
  • Power of the Mobox‘ın ikinci bölümü, On Üçüncü Doktor ve arkadaşlarının yeni macerası.
  • “The Blogs of Doom”, sesli hikaye incelemeleri, ön gösterimler, haberler, ödüllü yarışmalar ve daha fazlası.

DWM 541 sayısı satışta! Sadece 5.99 sterlin.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: