Doctor Who Magazine #541 SATIŞTA!

DİZİNİN EN BÜYÜK YÖNETMENLERİNDEN KEŞFEDİLMEYİ BEKLEYEN HAZİNELER – SADECE DOCTOR WHO MAGAZINE’İN 541. SAYISINDA

Christopher Barry‘nin yönettiği The Daleks, The Rescue, The Romans, The Savages, The Power of the Daleks, The Dæmons, The Mutants, Robot, The Brain of Morbius ve The Creature from the Pit hikayelerine dair daha görülmemiş fotoğraflar ve yeni notları okuyabileceğimiz bölümler.

Bu sayıda ayrıca:

  • Yönetmen Michael E Briant, oyuncu Kay Patrick ve yazar Marc Platt‘in Christopher Barry ile çalışmanın nasıl olduğundan bahsedişi.
  • Jon Pertwee‘nin 1977′de katıldığı ilk Doctor Who etkinliğindeki panelin ikinci bölümünde Doctor Who‘dan ayrıldıktan sonraki hayatı üzerine olan görüşleri.
  • David Bradley‘in TARDIS kavanozundan gelen soruları cevaplandırması.
  • The Fact of Fiction“ın On Birinci Doktor hikayesi olan The Impossible Astronaut ve Day of the Moon‘u incelemeye alışı
  • Doctor Who: The Collection – Season 10 Blu-ray seti ve Eric Saward’ın Resurrection of the Daleks romanlaştırmasına dair inceleme.
  • Power of the Mobox‘ın ikinci bölümü, On Üçüncü Doktor ve arkadaşlarının yeni macerası.
  • “The Blogs of Doom”, sesli hikaye incelemeleri, ön gösterimler, haberler, ödüllü yarışmalar ve daha fazlası.

DWM 541 sayısı satışta! Sadece 5.99 sterlin.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Hayatı genel olarak Doctor Who'ya dair bir şeyler okuyarak veya izleyerek geçer. Bunu yapamadığı zamanlarda ise Doctor Who'ya dair yapmayı planladığı şeyleri düşünür. 2009'da ilginç bir karşılaşma neticesinde izlemeye başladığım Doctor Who benim için çok büyük bir aşka dönüştü. Bu sebeple bir sürü şey yaptık. Facebook sayfaları/grupları, forum ve blog siteleri, çekilişler, etkinlikler, yayınlar ve videolar. Ancak hala işin çok başındayız. Yapmamız gereken çok fazla şey var.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir