2020’de 10 ve 13 El Ele

Doctor Who‘nun iki sevilen Doktor’unu bir arada görmek ister miydiniz? Ah… biz de!

Titan Comics‘in New York Comic Con‘da yaptığı açıklamaya göre; sevilen ilk sezonundan sonra ikincisi yayınlanan ve ismi Doctor Who: The Thirteenth Doctor Year 2 olan çizgi roman serisinin bu sezonunda 10. Doktor ve 13. Doktor güçlerini birleştirerek baş belası, korkunç ve zaman emen uzaylı ırkı olan Ağlayan Melekler ile karşı karşıya gelecek.

10. Doktor ve 13. Doktor yüz tasarımları, dizide bu Doktorlar’ı canlandıran sevilen oyuncular David Tennant ve Jodie Whittaker‘ın yüzleri referans alınarak çizilecek.

Çizgi roman serisinin ilk serideki yazarı Jody Houser, bu sezonda Shades of Magic‘in yazarı Roberta Ingranata ile güçlerini birleştirecek. Yazarlar bu serüveni Blink bölümünün yeniden kurgulanmış hali gibi’ şeklinde tanımlıyor.

Hepsi Bu Kadar Da Değil

Anlaşılan sevilen kötülerden geri dönen tek ırk Ağlayan Melekler değil. Rose bölümündeki yapışkan ırk Otonlar da bizimle olacak gibi gözüküyor. Bu ikilinin çatışacağı ve çatışmanın da 1960lar İngiltere’sinde gerçekleşeceğinin haberini vermiş olayım.

2020 Ocak ayında yayınlanacak serinin hikayesi;

“Ağlayan Melekler ve Otonlar 1960 yılında İngiltere’de karşı karşıya gelmiştir. 10.Doktor ve 13.Doktor da güçlerini birleştirip şehri bu tehlikeli çatışmadan sağ salim çıkarmak için koşacaklardır.”

Kimler bu macera için heyecanlı?

*Hepimiz!!!

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: