12. Sezon Özel Bölümü Hakkında Yeni Haber Var!

Published On 9 Ekim 2019 | By Umut ÇEvik | Son Yazılar

Bir olacak dendi, bir olmayacak dendi. Ama bazı detaylar ortaya çıkmaya başladı.

12. sezondan 10 bölüme ek olarak hazırlanan özel bölümün bölümün çekimleri bitti.

Özel bölümün hazırlığı Twitter’da @Ruther2 isimli kullanıcı tarafından Birinci Yönetmen Asistanı‘nın CV’sinde bulundu.

CV’de ne çeşit bir Doctor Who özel bölümü olacağı, yönetmenin ismi yada bölümün yayın tarihine dair bir bilgi yoktu. Ama özel bölüme dair ilk olumlu kanıt budur.

Hayranlar 2 Ekim’de Bradley Walsh, Mandip Gill ve Tosin Cole‘un da bulunduğu ve Cardiff‘te çekilen bölümün çekimlerine tanık olma şansı yakaladı.

12. sezonun yapımına dair yeni bilgiler elde ettikçe sizlere duyuracağız. Keyifli günler.

Like this Article? Share it!

About The Author

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

Bir Cevap Yazın