Buna Chris Chibnall Bile Engel Olamadı!

Doctor Who‘nun yeni yürütücü yapımcısı Chris Chibnall, kendi döneminde sızıntılara engel olarak hayranların keyfini kaçıracak şeyleri engelleyeceğini söylemişti.

Fakat öyle görünüyor ki çeşitli önlemler alan Chris Chibnall’ın yeni ekibi bile Doctor Who‘un sızıntılarına engel olamadı.

Yani diyeceğim şu ki Jodie Whittaker‘ı Doktor olarak gördüğümüz bir sahne ve iki görsel sızdırıldı. Nasıl başardı bilmiyoruz tabii.

Spoiler sayılacak bir şey diye düşünüyorum. İsterseniz aşağıdan izleyebilirsiniz. İlk önce sızan iki görsel sonra kısa klip var.

Bu da bir kesimin uzun zamandır o sızıntı video. 🙂 Heyecan var mı acaba?

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir