Buna Chris Chibnall Bile Engel Olamadı!

Published On 26 Haziran 2018 | By Umut ÇEvik | Son Haberler

Doctor Who‘nun yeni yürütücü yapımcısı Chris Chibnall kendi döneminde sızıntılara engel olarak hayranların keyfini kaçıracak şeyleri engelleyeceğini söylemişti.

Fakat öyle görünüyor ki, çeşitli önlemler alan Chris Chibnall’ın yeni ekibi bile Doctor Who‘un sızıntılarını engel olamadı.

Yani diyeceğim şu ki, Jodie Whittaker‘ı Doktor olarak gördüğümüz bir sahne ve iki görsel sızdırıldı. Nasıl başardı bilmiyoruz tabii. ?

Spoiler sayılacak bir şey diye düşünüyorum. İsterseniz aşağıdan izleyebilirsiniz. İlk önce sızan iki görsel sonra kısa klip var.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bu da bir kesimin uzun zamandır o sızıntı video. 🙂 Heyecan var mı acaba?

Like this Article? Share it!

About The Author

Ben Umut ÇEvik. 02.06.1995'te Gönen, Balıkesir'de doğdum. Lisede aldığım bilgisayar eğitimi dolayısıyla çeşitli genel ve yerel firmalarda teknisyenlik yaptım. Bu süreçte amatör olarak tiyatro ile ilgilendim. Tüm bunlarından ardından 2013 yılında Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya'da yarı zamanlı olarak yaşamaya başladım. Doctor Who isimli İngiliz Kült televizyon serisinin büyük bir hayranıyım. 2009'dan beri diziye dair birçok çalışmanın ya başındaydım yada içinde. Resmi yada gayriresmi organizasyonlar düzenledim ve çeviriler yaptım. Tabii bunlar yaptıklarımın ve yapacaklarımın küçük bir kısmı. Şimdilerde yeniden üniversiteye hazırlanıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olduğuna inanmamayı seçiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir