Büyük Doctor Who Oylaması 2020

Published On 31 Mart 2020 | By Muhammed Uçurucu | Son Yazılar

ŞİMDİ OYLAMA  ZAMANI

Doctor Who  Magazine, 1998’den bu yana dört kez okuyucularını en popüler Doctor Who hikayesini belirlemeye davet etti. Bu anketlerin sonuncusu 2014’teydi ve o zamandan beri -50’den fazla yeni bölüm- bizi yeni Doktorlar, yol arkadaşları, canavarlar ve tüm zaman ve mekanla tanıştıran yeni bir Doctor Who vardı.

Bu yüzden anketi tekrar yapmanın tam zamanı olduğunu düşünüyoruz!

Son seferde hayranların en popüler Doctor Who hikayesi olan The Day of the Doctor, 5. Doktor’un son performansı olan The Caves of Androzani nin yerini alarak en üst sıraya oturdu. 50. Yıl özel bölümü  hala üstünlüğünü koruyacak mı yoksa yeni bir kazanan mı olacak?

İşte yapmanız gerekenler;

Aşağıdaki formda, Doktor’un TV maceralarının her birine 10 üzerinden bir puan puan verin. En iyisi olduğunu düşündüğünüz hikayelere ’10’ puan, en kötüsü olduğunu düşündüğünüz hikayelere ‘1’ puan verin. Kaç tane 10 veya diğer rakamları verme konusunda sınırlama yok. Bu tamamen size kalmış.

Tabii ki, Doktor’un televizyondaki maceralarının hepsini bilmeyenler de olacak ve bu sorun değil! Bilmediğiniz veya puan veremediğinizi düşündüğünüz bir hikaye varsa boş bırakın. Nihai sonuçlar, orantılı bir sayımla belirlenen ortalama bir puan olarak verilecektir. Bu nedenler daha az oy içeren hikayeler haksız yere ayrımcılığa maruz kalmayacaktır.

Söz konusu 1986 olduğunda (The Trial of a Time Lord) hikayeyi nihai sonuçlara yerleştirmek için kullanacağımız şey genel hikaye için bir puan vermenizdir. Bununla birlikte, oy kullanabileceğiniz dört ayrı bölüm için de seçenekler ekledik ve bu puanları ayrı ayrı rapor edeceğiz.

Oyları Nisan ayı sonuna kadar toplayacak ve sonuçları Mayıs ayı sonuna doğru yayınlayacağız. Açıkçası, daha fazla oy daha iyidir. Bu yüzden bu anketi diğer Doctor Who hayranları ile paylaşın ve oy vermelerini isteyin! Ve sonuçlar çıktığında kaçırmamak için bizi Twitter’dan (@Big_Dr_Who_Poll) takip etmeyi unutmayın!

OYLAMA İÇİN TIKLA

Like this Article? Share it!

About The Author

Bir Cevap Yazın