Yeni Doctor Who Logosunu Nerelerde Kullanmak Lazım?

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Daha önce klasik seri DVDlerinde yeni logonun kullanıldığını görmüştük. Şimdi de Big Finish yeni logonun yer aldığı birkaç kapak yayınladı.

Nicholas Briggs, 2006‘dan bu yana tasarımdaki ilk değişikliğin bu olduğunu söylüyor ve bu durumdan oldukça memnun. Ona göre, yeni logonun kullanımı “Doctor Who” markası altında üretilen her şeyi tek bir noktada birleştiriyor.

Bununla birlikte, eski logo da unutulmamış. Örneğin Iron Bright‘ın kapağı çift taraflı olacak ve iki logo karşılıklı kullanılacak.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: