Yeni Doctor Who Logosunu Nerelerde Kullanmak Lazım?

Published On 19 Nisan 2018 | By Umut ÇEvik | Son Haberler

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Daha önce klasik seri DVDlerinde yeni logonun kullanıldığını görmüştük. Şimdi de Big Finish yeni logonun yer aldığı birkaç kapak yayınladı.

Nicholas Briggs, 2006‘dan bu yana tasarımdaki ilk değişikliğin bu olduğunu söylüyor ve bu durumdan oldukça memnun. Ona göre, yeni logonun kullanımı “Doctor Who” markası altında üretilen her şeyi tek bir noktada birleştiriyor.

Bununla birlikte, eski logo da unutulmamış. Örneğin Iron Bright‘ın kapağı çift taraflı olacak ve iki logo karşılıklı kullanılacak.

Like this Article? Share it!

About The Author

Ben Umut ÇEvik. 02.06.1995'te Gönen, Balıkesir'de doğdum. Lisede aldığım bilgisayar eğitimi dolayısıyla çeşitli genel ve yerel firmalarda teknisyenlik yaptım. Bu süreçte amatör olarak tiyatro ile ilgilendim. Tüm bunlarından ardından 2013 yılında Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya'da yarı zamanlı olarak yaşamaya başladım. Doctor Who isimli İngiliz Kült televizyon serisinin büyük bir hayranıyım. 2009'dan beri diziye dair birçok çalışmanın ya başındaydım yada içinde. Resmi yada gayriresmi organizasyonlar düzenledim ve çeviriler yaptım. Tabii bunlar yaptıklarımın ve yapacaklarımın küçük bir kısmı. Şimdilerde yeniden üniversiteye hazırlanıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olduğuna inanmamayı seçiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir