TIME SPACE VISUALISER: Dünya Çapında Ücretsiz Online Etkinlik

Published On 26 Mart 2020 | By Zümer Duman | Son Yazılar

Fantom Events 28 Mart Cumartesi günü saat 14.00’te online özel bir etkinlik planlıyor. Uzay Zaman Görüntüleyici internet üzerinden ücretsiz yayınlanacak ve dünya üzerindeki her hayranın katılması sağlanacak.

Şirket müdürü Dexter O’Neill şöyle açıklıyor:

Şov devam etmeli. Maalesef hükümet tarafından tavsiye edilen sosyal mesafeli önlemler nedeniyle bazı etkinliklerimizi ertelemek zorunda kaldık. Ancak bu etkinlik tam da bu an için hazırlandı.

Birlikte kalmak ve bir topluluk olarak sosyalleşmek önemlidir. Bu platform bir araya gelmemize ve nadiren tecrübe edilebilen yeni materyalleri deneyimlemize olanak sağlayacak. Canlı barındırılan bölümler aracılığıyla birbirimizle etkileşime girmemize izin verecektir.

Efsane İsimlerle Efsane Etkinlik

Etkinlikler, önceden kaydedilmiş ve canlı röportajların bir karışımını, ayrıca bazı özel olarak görevlendirilen ve gerçekleştirilen kısa öyküleri, bazı kongre panelleri için Fantom arşivine bir dalış ve birkaç sürpriz de içerecek! Katılan konuklar arasında Sophie Aldred, Bonnie Langford, Nicola Bryant, Mark Strickson, Katy Manning, Annette Badland, Ian Hallard ve Mark Gatiss var- birkaç konuk daha sonra açıklanacak.

Etkinliği Cumartesi günü Fantom Events‘in web sitesinden takip edebilir, etkinlik hakkında daha fazla bilgiyi #timespacevisualer ve #tsv veya mail listesine katılarak bulabilirsiniz.

Like this Article? Share it!

About The Author

Bir Cevap Yazın