DEDİKODU: Daha Karanlık Daha Siberadamlı (12.Sezon)

Daha karanlık, Siberadamlar var, Jodie Whittaker daha iddialı…

Dedikodular iyi hoş fakat ne kadarı dedikodu?

11. Sezonda en çok eleştirilen şeylerden biri de eski düşmanların eksikliğiydi. Chris Chibnall bu eleştiriyi duymaktan gına getirmiş olacak ki 12.sezonda bu lafımızı bize yedirmeye oynayacak.

Şimdi, Judoonlar zaten onaylandı, o konuda yeterince zıplayıp kırlarda koştuk. Bugünlerde bir haber daha geldi ve tası tarağı toplayıp kırlara geri koşmaya başladık. Biricik bilgi sızıntı kaynağımız The Mirror’ın haberine göre müjdemi isterim; Siberadamlar dönüyor!

Haberde Ne Diyor Ola Ki?

Siberadamları izleyeceğimiz bölümde Klasik Seri korku türündeki bölümlerde rastladığımız bir hava olacak. Jodie Whittaker‘ın Doktor’uDaha Karanlık‘ bir yapıda olacak, bölümün 19. yüzyılda geçeceği söyleniyor.

Beni endişelendiren bir detay var. O da yazar Mary Shelley‘in ikonik Frankenstein’ın Canavarı‘ndan etkilenerek kaleme aldığı bölümde yarı insan yarı makine yaratıklar olacakmış. Hımmm…

Bir kaynağın açıklamasına göre: “Bu sezon Jodie (Whittaker)’nin ilk bölümünden daha korkutucu olacak, öyle ki hayranlarda güçlü bir iz bırakacak. Doktor gittikçe daha karanlık bir hale bürünüyor.”

Buraya bu haberin yazarı olarak bir not düşmeyi çok isterdim ancak, yapmamam gerekli gibi hissediyorum. Belki ben bir yorumda bulunamıyorum ama sizler istediğinizi yazabilirsiniz. Haberi ilk okuduğunuzda kafanızda canlananlar neler?

 

 

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: