BEEP THE MEEP

Published On 29 Ağustos 2018 | By Umut ÇEvik | Son Haberler

MEEP! MEEP! MEEP! MEEP! MEEP! MEEP! MEEP! MEEP! MEEP! MEEP! MEEP! MEEP! MEEP! MEEP! MEEP! MEEP! MEEP! MEEP! MEEP! MEEP! MEEP! MEEP! MEEP! MEEP! MEEP!

MEEP! MEEP! MEEP MEEP! MEEP! MEEP! MEEP MEEP!

MEEP! MEEP MEEP MEEP!

MEEP! MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP! MEEP! MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP! 

MEEP! MEEP! MEEP! MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP MEEP!

MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEP!  

Doctor Who: The Comic Strip Adaptations ‘da (Doctor Who: Çizgi Roman Uyarlamaları) Beep the Meep ve yeni dostumuz Sharon yer alıyor. 5 disk içeren bu yeni set Mart 2019‘da Big Finish‘te satışa çıkacak.

Ön sipariş ver yoksa pisleşeceğim.

Like this Article? Share it!

About The Author

Ben Umut ÇEvik. 02.06.1995'te Gönen, Balıkesir'de doğdum. Lisede aldığım bilgisayar eğitimi dolayısıyla çeşitli genel ve yerel firmalarda teknisyenlik yaptım. Bu süreçte amatör olarak tiyatro ile ilgilendim. Tüm bunlarından ardından 2013 yılında Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya'da yarı zamanlı olarak yaşamaya başladım. Doctor Who isimli İngiliz Kült televizyon serisinin büyük bir hayranıyım. 2009'dan beri diziye dair birçok çalışmanın ya başındaydım yada içinde. Resmi yada gayriresmi organizasyonlar düzenledim ve çeviriler yaptım. Tabii bunlar yaptıklarımın ve yapacaklarımın küçük bir kısmı. Şimdilerde yeniden üniversiteye hazırlanıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olduğuna inanmamayı seçiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir