Doctor Who Paskalya Özel Bölümünün Yayın Tarihi Açıklandı

Doctor Who 2022 özellerinin ikincisi, Paskalya özel bölümü Legend of the Sea Devils‘in Birleşik Krallık ve ABD yayın saatleri kesinleşti.

Legend of the Sea Devils” bölümü Birleşik Krallık‘ta, 17 Nisan 2022 Pazar günü saat (GMT) 19.10 yani (TSİ) 22:10’da BBC One‘da yayınlanacak. Bölüm 50 dakika sürecek.

Bu arada, ABD‘de BBC America‘ya özel olarak 17 Nisan 2022 Pazar günü saat (ET) 14:00 yani (TSİ) 21.00 başlayacak.

Bölümün Türkiye yayına dair henüz bir bilgi yok.

Doctor Who: Legend of the Sea Devils bölümünden bir Deniz İblisi.

Bölüm özeti:

Bu çarpıcı bir özel macerada, Doktor (Jodie Whittaker), Yaz (Mandip Gill) ve Dan (John Bishop), Doktor’un en eski düşmanlarından biri olan Deniz İblisleri ile yüz yüze geliyor. Efsanevi korsan kraliçesi Madam Ching neden kayıp bir hazineyi aramak için geldi? On dokuzuncu yüzyılın okyanuslarının altında hangi korkunç güçler gizleniyor? Ve Yaz’ın Dan’i bir korsan gibi giydirmesi gerçekten gerekli miydi?

Kaynak: DoctorWhoTV.co.uk

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Hayatı genel olarak Doctor Who'ya dair bir şeyler okuyarak veya izleyerek geçer. Bunu yapamadığı zamanlarda ise Doctor Who'ya dair yapmayı planladığı şeyleri düşünür. 2009'da ilginç bir karşılaşma neticesinde izlemeye başladığım Doctor Who benim için çok büyük bir aşka dönüştü. Bu sebeple bir sürü şey yaptık. Facebook sayfaları/grupları, forum ve blog siteleri, çekilişler, etkinlikler, yayınlar ve videolar. Ancak hala işin çok başındayız. Yapmamız gereken çok fazla şey var.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir