Eric Roberts “Efendi” Olarak Dönüyor!

Eric Roberts‘ın Sekizinci Doktor (Paul McGann) döneminde Efendi karakterini canlandırmasının üzerinden tamı tamına 24 yıl geçti! Eh, artık yuvaya dönme vaktidir!

Roberts’ın canlandırdığı Efendi, 1996 yapımı TV filmi Doctor Who: The Movie ya da diğer bilinen adıyla Doctor Who: Enemy Within‘de yer almıştı. Big Finish‘in yeni sesli hikayesinde öğreniyoruz ki kendisi, Zaman Girdabı‘ndan kaçmış ve kendi kutu setine sahip olmaya hak kazanacak maceralar yaşamış. Bu yeni sesli hikaye ise Mart 2021 itibariyle meraklılarıyla buluşacak.

Efendi yol üstünde eski düşmanları ile karşılaşacak, yeni yol arkadaşları edinecek ve evrenin en görkemli, en tehlikeli avcısı Vienna Salvatori (Chase Masterson) ile de karşı karşıya gelecek.

Sinopsis:

Girdaba terk edilmiş Efendi’nin kayıp rejenerasyonunun hikayesi gün yüzüne çıkacak.

Dünya, bir işgalden sonra yeniden inşa edilmektedir. Güç ise gelişimi sağlayanların elindedir. Lila Kreeg isimli bir deha ise hayallerine ulaşabilmek için şeytan ile işbirliği yapar.

Efendi’nin dönüşü ile onu avlamak isteyen Vienna Salvatori gibi avcılar da geri dönmüştür. Ortak amaçları, Efendi’den öç almaktır.

Efendi, tüm kötücül maceralarını aşağıdaki üç hikayede yaşayacak:

  • Faustian (yazar: Robert Valentine)
  • Prey (yazar:Robert Whitelock)
  • Vengeance (yazar: Matt Fitton)

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: