“Fugitive of the Judoon”, Sinopsis ve Tanıtım Görselleri Yayınlandı

Published On 22 Ocak 2020 | By Umut ÇEvik | Son Yazılar

“Sonraki Bölüm’de…” fragmanı

Bölüm 5: Fugitive of the Judoon

Yazar: Vinay Patel
Yönetmen: Nida Manzoor

Günümüz Gloucester’ında bir grup Judoon, bir kaçağın peşindeler. Bu kaçak kim? Peki bu uzaylı paralı askerler neden onun peşindeler?


Ko Sho Blo! Uzay polisi Judoonlar 21. yüzyıl Gloucester’ını hedef aldılar. Doktor, Yaz, Ryan ve Graham, Judoonların katedralleri ile meşhur Gloucester şehrine büyük zararlar vermelerini önlemek için geri dönüyor. Peki, Judoonlar kimin peşinde ve Judoonların peşine düşmesine sebep olacak ne yaptı?

Bölümde Neil Stuke, Jo Martin ve Ritu Arya. konuk oyuncu olarak yer alıyorlar.

Bölüm 26 Ocak Pazar günü (TSİ) 21:10’da BBC One yayınlanacak.

Bölümden Bazı Görseller:

Like this Article? Share it!

About The Author

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

Bir Cevap Yazın