Rose: Prequel ve İzleme Etkinliği!

Geçtiğimiz cumartesi gerçekleşen The Day of the Doctor’un popüler evrensel yayınına oldukça yoğun katılım sağlanmıştı. Devam etkinliği de diyebileceğimiz bir şekilde, Rose bölümü için de benzer bir etkinlik planlanıyor. 26 Mart Perşembe GMT’ye göre akşam saat 7’de – ellinci yıl özel bölümün tam yayın saatinde hem de! #SaveTheDay ile birlikte, tüm dünyadan seyirciler bölümü izleyip yorum yapmaya davetliler.

Bir önceki hafta Steven Moffat da etkinliğe katılmıştı. Bu kez dönemin asıl yazarı ve başyazarı Russel T Davies de perşembe günkü eğlenceye dahil olacağını Twitter üzerinden duyurdu. Aynı zamanda etkinlik ile ilgili özel bir duyuruyu da Instagram hesabından yaptı:

Rose canlı yayın ve eşzamanlı tweet paylaşımı, 26 MART PERŞEMBE GMT’ye göre akşam saat 7’de. Gelin ve eğlenin! Ama önce, perşembe gündüz vakti, saati henüz belli değil, ROSE: THE PREQUEL’ini BBC’nin Doctor Who sitesinde yayınlayacağız. 50. yıl özelliği nedeniyle 2013’ten kayıp bir tarihi parçayı paylaşıyoruz. Daha önce görmediğiniz bir şey! Rose’a, BBC iPlayer ve Netflix üzerinden BK’da erişilebilir; dünya çapında ise kendi kaynağınızı kontrol edin (bana sormayın, bir fikrim yok!). Eğer bir kopya bulamıyorsanız, akşam saat 7’de gözlerinizi kapatın ve benim psişik bağlantımı hissedin. Evet. Bölüm boyunca tweet atıyor olacağım. Twitter, perşembe günü benim için hazırlan! Ayrıca daha fazla sürpriz de olacak. Bu ne şans böyle! #TripofaLifetime

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir