Neil Patrick Harris, Doctor Who’nun 60. Yıl Özel Bölümünde Yer Alacak!

Emmy ve Tony ödüllü bir aktör ve komedyen olan Neil Patrick Harris, 2023’te yayınlanacak 60.yıl özel bölümünde yer alacak.

Peki ama kim olarak? Kendisini yeni sezonda da görme ihtimalimiz var mı? Mesela geçmişten bir karakteri mi canlandıracak yoksa yepyeni bir karakteri mi?

Yapımcı ve başyazar Russel T Davies, bu konuda şunları dedi: “Stüdyomuzun kapılarını muazzam Neil Patrick Harris’e açmak, benim için büyük bir onur… ama kimi, neden, ne oynuyor? Sadece beklemeniz gerekiyor. Ama size söz veriyorum ki şu an çektiğimiz şey, standartların ötesinde. Doktor dikkat et!

Ek olarak; Neil Patrick Harris ise Instagram’da paylaştığı gönderisinin altına şunları yazdı: “Şu anki işim. Hiç bu kadar şık görünmemişti. Beni Whoniverse’inize davet ettiğiniz için teşekkürler @russelltdavies63. Elimden gelenin en kötüsünü yapmak için elimden geleni yapacağım. Bu Doktor’un ne olacağına dair hiçbir fikri yok. Ve varsa bile… umrumda değil. Ha ha ha HA ha-ha-ha!

Bu açıklamalara bakarak Neil Patrick Harris’in bir düşmanı canlandıracağını söyleyebiliriz. Ama bu kadar. Sorularımıza şimdilik cevap alamayacağız gibi duruyor, bölümü izleyene kadar da cevap alamayabiliriz; kim bilir? Ancak en zevkli olanı da diziyi izleyerek görmek değil mi ki?

Bu konu hakkında düşünceleriniz neler? Sizce Neil Patrick Harris’in canlandıracağı karakter kim? Geçmişten bir karakteri canlandırmasını mı yoksa yepyeni bir karakteri canlandırmasını mı istersiniz? Ve tabii ki 60. yıl özel bölümünden beklentileriniz neler? Yorumlara bekleriz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir