Rani Geri Dönüyor!

The Sarah Jane Adventures dizisinde Rani karakterini canlandıran Anjli Mohindra 12. sezonda geri dönüyor ama farklı bir karakter ile.

Anjli Mohindra ilk olarak Doctor Who‘nun yan dizisi The Sarah Jane Adventures‘ın The Day of the Clown (2008) bölümünde karşımıza çıkmış ve 2011’de dizinin de sona erdiği bölüm olan The Man Who Never Was‘a kadar ana kadroda yer almıştır. Ancak Doctor Who‘un yeni sezonunun yani 12. sezonun 6 ya da 7. bölümünde Kraliçe Skithra‘yı oynayacak.

İki bölüm de şu an Dixie ve Enterprise dizileriyle tanınan Nida Manzoor‘un yönetiminde çekiliyor. Ayrıca bölümde Julia Foster da Marcia karakterini canlandırıyor. Bu hikayelerden birinde de uzun zamandır görmediğimiz Judoonlar yer alacak.

İlginç bir bilgi vermek gerekirse; Rani Chandra’ın ilk hikayesi olan The Day of the Clown bölümünde Bradley Walsh, kötü adamı canlandırmıştı. Bakalım bu ikili bu bölümde neler yapacak?

SJA’dan bu yana Mohindra, CucumberThe MissingThe Boy with the Top Knot ve Bodyguar gibi başarılı dizilerde rol aldı. Onu (tekrar) Doctor Who’da görmek için sabırsızlanıyoruz!

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: