Rani Geri Dönüyor!

The Sarah Jane Adventures dizisinde Rani karakterini canlandıran Anjli Mohindra 12. sezonda geri dönüyor ama farklı bir karakter ile.

Anjli Mohindra ilk olarak Doctor Who‘nun yan dizisi The Sarah Jane Adventures‘ın The Day of the Clown (2008) bölümünde karşımıza çıkmış ve 2011’de dizinin de sona erdiği bölüm olan The Man Who Never Was‘a kadar ana kadroda yer almıştır. Ancak Doctor Who‘un yeni sezonunun yani 12. sezonun 6 ya da 7. bölümünde Kraliçe Skithra‘yı oynayacak.

İki bölüm de şu an Dixie ve Enterprise dizileriyle tanınan Nida Manzoor‘un yönetiminde çekiliyor. Ayrıca bölümde Julia Foster da Marcia karakterini canlandırıyor. Bu hikayelerden birinde de uzun zamandır görmediğimiz Judoonlar yer alacak.

İlginç bir bilgi vermek gerekirse; Rani Chandra’ın ilk hikayesi olan The Day of the Clown bölümünde Bradley Walsh, kötü adamı canlandırmıştı. Bakalım bu ikili bu bölümde neler yapacak?

SJA’dan bu yana Mohindra, CucumberThe MissingThe Boy with the Top Knot ve Bodyguar gibi başarılı dizilerde rol aldı. Onu (tekrar) Doctor Who’da görmek için sabırsızlanıyoruz!

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Hayatı genel olarak Doctor Who'ya dair bir şeyler okuyarak veya izleyerek geçer. Bunu yapamadığı zamanlarda ise Doctor Who'ya dair yapmayı planladığı şeyleri düşünür. 2009'da ilginç bir karşılaşma neticesinde izlemeye başladığım Doctor Who benim için çok büyük bir aşka dönüştü. Bu sebeple bir sürü şey yaptık. Facebook sayfaları/grupları, forum ve blog siteleri, çekilişler, etkinlikler, yayınlar ve videolar. Ancak hala işin çok başındayız. Yapmamız gereken çok fazla şey var.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir