Rani Geri Dönüyor!

Published On 11 Haziran 2019 | By Umut ÇEvik | Son Haberler

The Sarah Jane Adventures dizisinde Rani karakterini canlandıran Anjli Mohindra 12. sezonda geri dönüyor ama farklı bir karakter ile.

Anjli Mohindra ilk olarak Doctor Who‘nun yan dizisi The Sarah Jane Adventures‘ın The Day of the Clown (2008) bölümünde karşımıza çıkmış ve 2011’de dizinin de sona erdiği bölüm olan The Man Who Never Was‘a kadar ana kadroda yer almıştır. Ancak Doctor Who‘un yeni sezonunun yani 12. sezonun 6 yada 7. bölümlerinde Kraliçe Skithra‘yı oynayacak.

İki bölüm de şu an Dixie ve Enterprise dizileriyle tanınan Nida Manzoor‘un yönetiminde çekiliyor. Ayrıca bölümde Julia Foster da Marcia karakterini canlandırıyor. Bu hikayelerden birinde de uzun zamandır görmediğimiz Judoonlar yer alacak.

İlginç bir bilgi vermek gerekirse. Rani Chandra’ın ilk hikayesi olan The Day of the Clown bölümünde Bradley Walsh’u kötü adamı canlandırmıştı. Bakalım bu ikili bu bölümde neler yapacak?

SJA’dan bu yana Mohindra, CucumberThe MissingThe Boy with the Top Knot ve Bodyguar  gibi başarılı dizilerde rol aldı. Onu (tekrar) Doctor Who’da görmek için sabırsızlanıyoruz!

Like this Article? Share it!

About The Author

Ben Umut ÇEvik. 02.06.1995'te Gönen, Balıkesir'de doğdum. Lisede aldığım bilgisayar eğitimi dolayısıyla çeşitli genel ve yerel firmalarda teknisyenlik yaptım. Bu süreçte amatör olarak tiyatro ile ilgilendim. Tüm bunlarından ardından 2013 yılında Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya'da yarı zamanlı olarak yaşamaya başladım. Doctor Who isimli İngiliz Kült televizyon serisinin büyük bir hayranıyım. 2009'dan beri diziye dair birçok çalışmanın ya başındaydım yada içinde. Resmi yada gayriresmi organizasyonlar düzenledim ve çeviriler yaptım. Tabii bunlar yaptıklarımın ve yapacaklarımın küçük bir kısmı. Şimdilerde yeniden üniversiteye hazırlanıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olduğuna inanmamayı seçiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir