SÖYLENTİ: 11. Sezon Pazar Akşamı Yayınlanabilir

Eğer söylentilere inanacak olursak, Doctor Who’da çok daha büyük değişiklikler yapılacak.

Doktor, bu yıl gerçek bir zaman yolculuğu yapabilir. -Cumartesi akşamlarından Pazar akşamlarına.-

1963 yılında bir Cumartesi akşamı yayınlanmaya başlayan dizi, yayın hayatı boyunca çeşitli gün ve saatlerde yayınlandı; ancak hep kendi günü ve kendi saatine geri döndü.

The Mirror gazetesinin haberine göre; bu yıl yayınlanacak olan 11. sezon, süregelen Cumartesi akşamları yerine artık Pazar akşamları yayınlanacak.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...