SÖYLENTİ: 11. Sezon Pazar Akşamı Yayınlanabilir

Published On 11 Şubat 2018 | By Umut ÇEvik | Son Haberler

Eğer söylentilere inanacak olursak, Doctor Who’ya çok daha büyük değişiklikler yapılacak.

Doktor, bu yıl gerçek bir zaman yolculuğu yapabilir. -Cumartesi akşamlarından Pazar akşamlarına.-

1963 yılında bir Cumartesi akşamı yayınlanmaya başlayan dizi yayın hayatı boyunca çeşitli gün ve saatlerde yayınlandı ancak hep kendi günü ve kendi saatine geri döndü.

The Mirror gazetesinin haberine göre, bu yıl yayınlanacak olan 11. sezon, süregelen Cumartesi akşamları yerine artık Pazar akşamları yayınlanacak.

Like this Article? Share it!

About The Author

Ben Umut ÇEvik. 02.06.1995'te Gönen, Balıkesir'de doğdum. Lisede aldığım bilgisayar eğitimi dolayısıyla çeşitli genel ve yerel firmalarda teknisyenlik yaptım. Bu süreçte amatör olarak tiyatro ile ilgilendim. Tüm bunlarından ardından 2013 yılında Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya'da yarı zamanlı olarak yaşamaya başladım. Doctor Who isimli İngiliz Kült televizyon serisinin büyük bir hayranıyım. 2009'dan beri diziye dair birçok çalışmanın ya başındaydım yada içinde. Resmi yada gayriresmi organizasyonlar düzenledim ve çeviriler yaptım. Tabii bunlar yaptıklarımın ve yapacaklarımın küçük bir kısmı. Şimdilerde yeniden üniversiteye hazırlanıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olduğuna inanmamayı seçiyorum.

Comments are closed.