JODIE WHITTAKER MÜJDEYİ VERDİ: 12. SEZONDA DA BİZİMLE

Published On 7 Aralık 2018 | By Umut ÇEvik | Son Haberler

Jodie Whittaker 12. sezonda da yer alacağını açıkladı.

Genel kanının aksine Jodie Whittaker soniğini yakın zamanda bırakacak gibi gözükmüyor. Her zaman olduğu gibi BBC henüz 12. sezonda kimin Doktor rolünü üsteleneceğinin resmi duyurusunu yapmamış olsa da Whittaker ile yola devam edecek gibi gözüküyor. Fakat elbetteki kendisi Christopher Eccleston‘ın yolundan gidip, sadece bir sezonun ardından diziye veda etme ihtimali halen mevcut.

“Geri dönüp işe koyulmaya dört gözle bekliyorum. Bu inanılmaz bir rol. Bu şimdiye dek benim için sıradışı macera oldu ve henüz rolümü devretmeye hazır değilim.”

Hala kesin olmayan bir şey daha var: 12. sezonun ne zaman yayınlanacağı. Birbiriyle çelişen duyumlar var; bazıları 2020’ye kadar erteleneceğini söylerken, bazıları da 2019’da daha kısa bir sezonla geri döneceğini söylüyor. Bir diğer dedikodu ise 12. sezonun Jodie’nin son sezonu olacağı yönünde.

Like this Article? Share it!

About The Author

Ben Umut ÇEvik. 02.06.1995'te Gönen, Balıkesir'de doğdum. Lisede aldığım bilgisayar eğitimi dolayısıyla çeşitli genel ve yerel firmalarda teknisyenlik yaptım. Bu süreçte amatör olarak tiyatro ile ilgilendim. Tüm bunlarından ardından 2013 yılında Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya'da yarı zamanlı olarak yaşamaya başladım. Doctor Who isimli İngiliz Kült televizyon serisinin büyük bir hayranıyım. 2009'dan beri diziye dair birçok çalışmanın ya başındaydım yada içinde. Resmi yada gayriresmi organizasyonlar düzenledim ve çeviriler yaptım. Tabii bunlar yaptıklarımın ve yapacaklarımın küçük bir kısmı. Şimdilerde yeniden üniversiteye hazırlanıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olduğuna inanmamayı seçiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir