JODIE WHITTAKER MÜJDEYİ VERDİ: 12. SEZONDA DA BİZİMLE

Jodie Whittaker 12. sezonda da yer alacağını açıkladı.

Genel kanının aksine Jodie Whittaker soniğini yakın zamanda bırakacak gibi gözükmüyor. Her zaman olduğu gibi BBC henüz 12. sezonda kimin Doktor rolünü üsteleneceğinin resmi duyurusunu yapmamış olsa da Whittaker ile yola devam edecek gibi gözüküyor. Fakat elbetteki kendisi Christopher Eccleston‘ın yolundan gidip, sadece bir sezonun ardından diziye veda etme ihtimali halen mevcut.

“Geri dönüp işe koyulmaya dört gözle bekliyorum. Bu inanılmaz bir rol. Bu şimdiye dek benim için sıradışı macera oldu ve henüz rolümü devretmeye hazır değilim.”

Hala kesin olmayan bir şey daha var: 12. sezonun ne zaman yayınlanacağı. Birbiriyle çelişen duyumlar var; bazıları 2020’ye kadar erteleneceğini söylerken, bazıları da 2019’da daha kısa bir sezonla geri döneceğini söylüyor. Bir diğer dedikodu ise 12. sezonun Jodie’nin son sezonu olacağı yönünde.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: