SÖYLENTİ: Noel Özel Bölümü YOK

Pek çok hayranın sinirlerini bozacak bir haber yayınladı. The Mirror’un haberine göre; bu sene de Doctor Who Noel Özel Bölümü olmayacak.

Ancak, haberlerin hepsi kötü değil. Bunun yerine, yine aynı haberde, dizinin Yeni Yıl Günün’de geri döneceği söyleniyor. Bu sefer bir bölümlük özel bölüm olarak değil de, 10 bölümden oluşan 12. sezonun ilk bölümü yayınlanacak. Yani diziye umduğumuz gibi 2020′nin başında, hem de hiç beklemeden kavuşmuş oluyoruz.

Ayrıca bu sezonun bölümleri eskisi gibi Cumartesi günleri yayınlanacak.

Doctor Who hayranları bir Noel’i daha en sevdikleri dizinin özel bölümü olmadan kutlayacaklar. Bu özel bölümsüz ikinci Noel olacak.

Fakat güzel haberler de var. Uzun zamandır beklenen 12. sezon Yeni Yılın İlk Günü‘nde hem de dizi tarihinin en büyük bölümlerinden biriyle başlayacak.

İçerideki kaynağımız Jodie Whittaker‘ın baş rolde olduğu iki parçalı hikayenin ilk bölümünün yapılan en iddiali bölüm olacağını söylüyor.

Bir BBC kaynağına göre: “Devasa bir şey olacak. Destansı bir şey. Kimse hayal kırılığına uğramayacak.”

Hikayenin ikinci bölümünün 4 Ocak’ta yayınlanması bekleniyor. Dizinin yayın günü geleneğine uygun olarak tekrar Cumartesi gününe alındı.

Dalekler’in de bulunduğu özel bölümün çekimleri çoktan tamamlandı. Ancak bir sonraki Noel ya da Yeni Yıla dek yayınlanmayacak.”

Resmi açıklamaları daha fazla beklemeyeceğiz gibi gözüküyor. Bu Cumartesi yeni bir haber gelecek gibi görünüyor.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir Cevap Yazın