10. Doktor, Dalek Evrenine Dalıyor!

David Tennant, önümüzdeki yıl Nisan ayında; Big Finish Productions‘ın devasa, yeni ve tam kadro Doctor Who sesli hikaye serisi için Onuncu Doktor rolüyle geri dönüyor.

Dalek Evreni (Dalek Universe), Doktor‘un zamandan çekilip alındığı ve Son Büyük Zaman Savaşı‘nın öncesindeki bir döneme gönderildiği toplamda dokuz saatlik bölümlerden oluşuyor. Bu hikayelerde Doktor kendini Dalekler, Mechonoidler, Movellanlar… ve Davros ile dolu bir evrende hayatta kalmak için mücadele ederken bulacak!

Serinin öncesinde özel bir giriş hikayesi olacak. Tom Baker‘ın Dördüncü Doktor‘u, Louise Jameson‘ın Leela‘sı ve John Leeson‘ın K-9‘unun yer aldığı The Dalek Protocol hikayesi dört bölümden oluşacak ve Exxilon gezegeninde geçecek.

Dalek Evreni (Dalek Universe) serisi üç setten ve her bir set, üç yepyeni tam kadro sesli hikayeden ve bir dizi sahne arkası ekstralarını içeren toplamda dört diskten oluşan koleksiyoner sürüm kutusu seti veya dijital indirme olarak piyasaya sürülecek.

Doctor Who hayranları üç farklı formatta -koleksiyoner sürümü CD’si, dijital indirme veya sınırlı sayıda 33’lük uzunçalar plak- mevcut olan Dalek Evreni (Dalek Universe) serisinin üç setini de sadece 19,99 sterline ön sipariş verebilirler.

Big Finish dinleyicileri, tüm seriyi sadece 66 sterlin (koleksiyoner sürümü kutusu seti) veya 58 sterlin (dijital indirme) karşılığında paket olarak ön sipariş verebilir ve tasarruf edebilir. CD, plak ya da dijital indirme siparişini BURADAN verebilirsiniz.

Dalek Evreni (Dalek Universe) 33’lük uzun çalar plakları cilt başına 1.000 adet baskı ile sınırlandırılmıştır ve her bir set 35.99 sterlin veya üç setlik paket 99 sterlin karşılığında ön sipariş edilebilir. BURADAN sipariş verebilirsiniz.

Lütfen dikkat: Plaklar kamera arkası ekstralarını içermez, ancak tüm ön siparişler siteden ücretsiz olarak indirilebilir.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir