12. Sezon Yeniden!

Hafta sonu Londra‘daki MCM Comic Con‘da konuşan BBC Stüdyoları yetkilisi, Doctor Who: The Collection – Season 12 setinin ilk yayınını kaçıran hayranların koleksiyonlarını tamamlamalarına fırsat verecek ‘sınırlı sayıda‘ tekrar yayın olacağını açıkladı.

Doctor Who: The Collection – Season 12, klasik serinin herhangi bir sezonunun tamamını içeren ilk yayın olmakla birlikte tüm zamanların en popüler Doktor‘u olan Tom Baker‘ın yer aldığı ilk sezondur.

2018’de yayınlanmasından bu yana o kadar çok yeniden yayınlanması için talep gelmişti ki BBC Stüdyoları bu talebe karşı tepkisiz kalamadı. Hatta bazıları eBay‘da 500 sterline satmaya başlamıştı.

Yeniden yayınlanmasına dair 2018’de yayınlanmasından bu yana yoğun talepler oldu, bazı setler eBay’de 500 sterline kadar çıktı!

HEPSİ BU KADAR MI?

Yayın tarihi için henüz bir tarih verilmedi, ancak DWM olarak konunun takibinde olacağız ve gelen açıklamaları sizlerle paylaşacağız…

[Kaynak: BBC Studios]

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: