12. Sezon Yeniden!

Hafta sonu Londra‘daki MCM Comic Con‘da konuşan BBC Stüdyoları yetkilisi, Doctor Who: The Collection – Season 12 setinin ilk yayınını kaçıran hayranların koleksiyonlarını tamamlamalarına fırsat verecek ‘sınırlı sayıda‘ tekrar yayın olacağını açıkladı.

Doctor Who: The Collection – Season 12, klasik serinin herhangi bir sezonunun tamamını içeren ilk yayın olmakla birlikte tüm zamanların en popüler Doktor‘u olan Tom Baker‘ın yer aldığı ilk sezondur.

2018’de yayınlanmasından bu yana o kadar çok yeniden yayınlanması için talep gelmişti ki BBC Stüdyoları bu talebe karşı tepkisiz kalamadı. Hatta bazıları eBay‘da 500 sterline satmaya başlamıştı.

Yeniden yayınlanmasına dair 2018’de yayınlanmasından bu yana yoğun talepler oldu, bazı setler eBay’de 500 sterline kadar çıktı!

HEPSİ BU KADAR MI?

Yayın tarihi için henüz bir tarih verilmedi, ancak DWM olarak konunun takibinde olacağız ve gelen açıklamaları sizlerle paylaşacağız…

[Kaynak: BBC Studios]

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Hayatı genel olarak Doctor Who'ya dair bir şeyler okuyarak veya izleyerek geçer. Bunu yapamadığı zamanlarda ise Doctor Who'ya dair yapmayı planladığı şeyleri düşünür. 2009'da ilginç bir karşılaşma neticesinde izlemeye başladığım Doctor Who benim için çok büyük bir aşka dönüştü. Bu sebeple bir sürü şey yaptık. Facebook sayfaları/grupları, forum ve blog siteleri, çekilişler, etkinlikler, yayınlar ve videolar. Ancak hala işin çok başındayız. Yapmamız gereken çok fazla şey var.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir