Yeni Doctor Who VR Oyunu, The Edge of Time, Gelecek Ay Çıkıyor

Kısa bir gecikmeden sonra Doctor Who: The Edge of Time, PlayStack ve geliştirici Maze Theory tarafından yapılan uzun metrajlı Sanal Gerçeklik (VR) oyunu, 12 Kasım 2019’da çıkacak.


Oyunda Ağlayan Melekler ve Zygonlar da dahil olmak üzere bilindik düşmanların dışında yeni rakipler de bulunacak.

Ve Dalek zırhını sürme şansına sahip olacaksınız!

Sony Interactive Entertainment London Stüdyoları tarafından geliştirilen (VR Worlds, The London Heist, Blood and Truth) bu heyecan dolu tek kişilik macera, Doctor Who: The Edge of Time, oyuncuların gerçekliği kurtarmak için uzay ve zamanda yolculuk yaparken bir yandan da diziye daha önce hiç dalmadıkları gibi dalmalarını sağlayacak.

VR oyun şunları içerecek:

  • Sonik tornavidayı savurmak — neşelendirici an be an oyun sırasında, şeytani bulmacaları çözerken ve zorluklar, düşmanlar ve harikalarla dolu tehlikeli bir evrende yolculuk yaparken sonik tornavidayı sallamanız gerekecek.
  • Göz kamaştırıcı sinematik görsellikDalek zırhının Dalekanium’undan tutun bir Ağlayan Melek‘in dehşete düşüren soğuk taş katmanlarına kadar, diziyi hayata dönüştüren göz kamaştırıcı görselliği deneyimleyin!
  • Doctor Who yeteneğiDoctor Who için Dijital İçerik Üreticisi olan Gavin Collinson tarafından yazılan bir hikayede Jodie Whittaker’u Doktor‘un ve Nicholas Briggs’i de Dalekler‘in sesi olarak dinleyeceksiniz.
  • Oculus Quest desteği — Oculus Quest ile birlikte dahil olmayı yepyeni bir seviyede tecrübe edin, kopamayacağınız sanal gerçeklik içerisinde Doctor Who evrenini sınırlar olmadan keşfedin.

Doctor Who: The Edge of Time 12 Kasım 2019’da PlayStation VR, Oculus Rift, Oculus Quest, HTC Vive ve HTC Vive Cosmos için yayınlanacak.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Hayatı genel olarak Doctor Who'ya dair bir şeyler okuyarak veya izleyerek geçer. Bunu yapamadığı zamanlarda ise Doctor Who'ya dair yapmayı planladığı şeyleri düşünür. 2009'da ilginç bir karşılaşma neticesinde izlemeye başladığım Doctor Who benim için çok büyük bir aşka dönüştü. Bu sebeple bir sürü şey yaptık. Facebook sayfaları/grupları, forum ve blog siteleri, çekilişler, etkinlikler, yayınlar ve videolar. Ancak hala işin çok başındayız. Yapmamız gereken çok fazla şey var.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir