12. Sezonun 4-5 ve 6. Bölümlerinin İsimleri ve Sinopsisleri Açıklandı

Doctor Who Magazine‘in son sayısında (547. sayı) 12. sezonun 4, 5 ve 6. bölümlerinin isimleri ve sinopsisleri açıklandı.

12.4: Nikola Tesla’s Night Of Terror

Yazar: Nina Metivier Yönetmen: Nida Manzoor

Özet:
Zaman: 20. yüzyılın başları. Yer: New York. Mucit Nikola Tesla, rakibi Thomas Edison ile savaş halindedir. Ancak, ikisini de tehdit eden çok daha büyük bir şey var.

12.5: Fugitive Of The Judoon

Yazar: Vinay Patel Yönetmen: Nida Manzoor

Özet:
Günümüz Gloucester’ında bir grup Judoon, bir kaçağın peşindeler. Bu kaçak kim? Peki bu uzaylı paralı askerler, neden onun peşindeler?

12.6: Praxeus

Yazar: Pete McTighe Yönetmen: Jamie Magnus Stone

Özet:
Doktor ve arkadaşları, Dünya üzerindeki bazı gizemleri araştırmak için ayrıldılar. Buldukları şey, tüm insanlığı tehdit edecek bir şey…

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: