“Orphan 55” Sinopsis ve Tanıtım Görselleri Yayınlandı

Bölüm 3: Orphan 55

Yazar: Ed Hime
Yönetmen: Lee Haven Jones

Herkesin bir tatile ihtiyacı olduğunu düşünen Doktor, Graham-Yasmin-Ryan üçlüsünü lüks bir dinlenme ve rahatlama mekanına götürür. Tatillerini yaptıkları sırada, bir şekilde birçok ölümcül sırrın saklı olduğu bir mekan bulurlar. Huzur spasına saldıran vahşi hayvanlar neler?

Bölümün bir kısmı Tenerife, İspanya‘da çekilmiştir. Bölümde Col Farrell ve Julia Elizabeth Fogle, konuk oyuncu olarak yer alıyorlar.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: