BAŞ YAPIMCI 12. SEZONU SAVUNUYOR!

Doctor Who baş yapımcısı Matt Strevens, 12. sezonu hayran eleştirilerine karşı savundu.

SMH.com‘a konuşan Strevens: “Sanırım bu, programda sahip olduğumuz ve sahip olduğum temel prensibe bağlı. Ama sanırsam, hepimizde böyle. Programda ne yapmak istediğinize dair vizyonunuz var. İster doktor olun, ister yapımcı olun, ister senarist olun. Ve bu vizyonu görebilirsiniz.”

Konuşmasına şöyle devam etti: “Hayranların ve izleyicilerin ne istediğini söyleyen bu tür şeyler hakkındaki sohbetler hep olur. Siz sadece kendinize güvenmelisiniz. Bu rüzgarlarla gerçekten parıldayamazsınız çünkü insanlar fikirlerini değiştirecektir.”

Strevens, Graham ile Doctor arasındaki tartışmalı kanser muhabbetini ele alıyor:

“Bazı insanlar ‘Ben sadece Doktor‘un Graham‘a her şeyin yoluna gireceğini söylemesini istedim.‘ diyor; evet, sen de, sen de bunu istiyorsun. Ama mantıken buna ihtiyacınız yok. Çünkü bu, Doktor‘un insan olmadığını gösterdiği bir andı.

Son olarak da şunları söyledi: “Anlattığımız hikayeyi ve hikayeleri biliyoruz [ve] bunu en iyi şekilde anlatmaya devam edeceğiz. Diğer saçmalıklar yüzünden konudan sapamazsınız. Çünkü bazı insanlar beğenecek, bazıları ise beğenmeyecek diye bir gerçek var. Ve bu, ele alabileceğiniz tek evrensel gerçek.”

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: