David Tennant ve Catherine Tate Yeni Doctor Who Hikayeleri İçin Geri Dönüyor!

David Tennant ve Catherine Tate Big Finish İçin Daha Fazla Doctor Who Hikayesi Kaydediyor

David Tennant ve Catherine Tate, yıllar sonra Big Finish için tekrar Onuncu Doktor ve Donna Noble rollerine geri dönüyorlar. Catherine Tate, hafta sonu Boston’da düzenlenen FAN EXPO’da duyuruyu kendisi yaptı ve kayıtların Eylül ayında başlayacağını belirtti.

Festival organizatörleri Twitter’da Catherine’in paneldeki soru-cevap bölümü esnasında haberi verdiği anın videosunu paylaştı.

Bu, çok sevilen TARDIS takımının birlikte ikinci çalışması olacak- ilki ise 2016’da yayınlanmıştı.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir