David Tennant ve Catherine Tate Yeni Doctor Who Hikayeleri İçin Geri Dönüyor!

Published On 15 Ağustos 2018 | By Umut ÇEvik | Son Haberler

David Tennant ve Catherine Tate Big Finish İçin Daha Fazla Doctor Who Hikayesi Kaydediyor

David Tennant ve Catherine Tate yıllar sonra Big Finish için tekrar Onuncu Doktor ve Donna Noble rollerine geri dönüyorlar. Catherine Tate haftasonu Boston’da düzenlenen FAN EXPO’da duyuruyu kendisi yaptı ve kayıtların Eylül ayında başlayacağını belirtti.

Festival organizatörleri Twitter’da Catherine’in paneldeki soru-cevap bölümü esnasında haberi verdiği anın videosunu paylaştı.

Bu, çok sevilen TARDIS takımının birlikte ikinci çalışması olacak- ilki ise 2016’da yayınlanmıştı.

Like this Article? Share it!

About The Author

Ben Umut ÇEvik. 02.06.1995'te Gönen, Balıkesir'de doğdum. Lisede aldığım bilgisayar eğitimi dolayısıyla çeşitli genel ve yerel firmalarda teknisyenlik yaptım. Bu süreçte amatör olarak tiyatro ile ilgilendim. Tüm bunlarından ardından 2013 yılında Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya'da yarı zamanlı olarak yaşamaya başladım. Doctor Who isimli İngiliz Kült televizyon serisinin büyük bir hayranıyım. 2009'dan beri diziye dair birçok çalışmanın ya başındaydım yada içinde. Resmi yada gayriresmi organizasyonlar düzenledim ve çeviriler yaptım. Tabii bunlar yaptıklarımın ve yapacaklarımın küçük bir kısmı. Şimdilerde yeniden üniversiteye hazırlanıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olduğuna inanmamayı seçiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir