Doctor Who 4. Sezon Steelbook Geliyor

BBC Stüdyoları yayınlanacak olan modern seri, 4.sezon Steelbook Blu-ray seti hakkında bir duyuru yaptı.

Doktor karakterini canlandıran oyuncular arasında en sevilenlerden biri haline gelen David Tennant‘ın dizideki son sezonu olan 4.sezonun steelbook blu-ray seti bazı özel içeriklerle sevenleriyle buluşmak üzere.

Dördüncü sezonun bir diğer önemli ismi olan, ödüllü oyuncu Catherine Tate de dizide yeni yol arkadaşı olarak yer almıştı.

Doktor ve Donna (Tate) bu sezon boyunca Pompeii‘deki ünlü patlamadan sağ çıkarak başladıkları serüvenlerine Agatha Christie‘ye gizemli bir cinayeti aydınlatmaya yardım ederek devam ediyorlar, şeytani Oodlarla ve akabinde de Doktor’un ezeli bir düşmanı ile yüz yüze geliyorlar.

Dördüncü sezon aynı zamanda sevilen eski yol arkadaşlarından bazılarının dönüş sahnelerini de barındırıyordu. Rose Tyler ve Martha Jones‘u tekrar görüp de özlediğimizi hatırlarken öte yandan da Sarah Lancashire, Felicity Kendal, Fenalla Woolgar, Tim McInnerny, Peter Capaldi ve Phil Davis gibi sürpriz isimleri de bölümlerde görmüştük.

Özel içeriklere gelecek olursak. Bu özel içerikler; Doctor Who Confidential, video günlükler, sesli yorumlar, Children In Need ‘Time Crash’, silinmiş sahneler, teaserlar ve tanıtım videolarından oluşmakta. Dolu dolu bir set daha bizi bekliyor!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir