VIVE Cosmos İle TARDIS’e!

Hadi hadi, itiraf et. Sen de Tardis‘in içine bodoslama dalıp yolculuk yapmak istiyorsun. Bu yolculuk sadece kurgusal bir gerçeklik olsa da umrunda değil, gerçekleşmesini istiyorsun. Sana çok fiyakalı bir hilenin haberini vereceğim.

HTC ve BBC Stüdyoları bizlere bu hevesimiz için bir bilet vermek üzere ortaklığa girdi. Sanal gerçeklik yolu ile Tardis‘e daha yakından bakabileceğiz.

26-27 Eylül tarihlerinde, Hackney’s Protein Studios (Londra)’u ziyaret edenler Tardis‘e adım atabilecek. Doktor‘a Doctor Who: The Edge of Time‘da eşlik eden yol arkadaşı pozisyonunda görev başı yapabilecek.

HTC şu sıralar VIVE Cosmos‘un kutlamalarını yapmakta. VIVE Cosmos, bilgisayar bazlı sanal gerçekliğin en son versiyonu. Katılımcılar, Doctor Who: The Edge of Time‘ı ilk deneyen kişiler olacaklar. Bu proje ise Maze Theory tarafından tasarlanmıştı.

Tardis‘e girdikten sonra, oyuncular kendi başlarına Doktor ile etkileşime geçecekler ve uzay gemisini kullanmayı deneyecekler.  Ve ardından da ‘Gerçeklik Virüsü‘nün ardındaki gizemi çözmek üzere gizemli bir maceraya adım atacaklar.

Etkinlikte ziyaretçiler HTC‘nin ürettiği en son model VR başlık, VIVE Cosmos gibi ürünleri deneyecekler. Bu ürünler, benzerlerine göre, piyasadaki kullanım alanı en geniş olan ürünler.

Hayranlar, 15 dakikalık ücretsiz denemelere kayıt olabilecek ya da etkinlik günü ziyaret ederken şanslarını deneyebilecekler.

Hatırlatmakta fayda var: Bu oyunu oynamak için 12+ yaş gerekli.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: