DOCTOR WHO TIME FRACTURE: Sürükleyici Bir Macera

Published On 11 Aralık 2019 | By Duha Can Cankaya | Son Yazılar

BBC Studioları ve Immersive Everywhere‘in işbirliği ile çıkacak Doctor Who Time Fracture: An Immersive Adventure‘ın duyurusunu yaptı. Program küresel olarak tüm Doctor Who hayranlarına Doktor‘un maceralarına, daha önce benzeri görülmemiş bir şekilde eşlik etme tecrübesi katmayı vaadediyor.

The Great Gatsby, Birleşik Krallık‘ın en sürükleyici programının arkasındaki ekibin çalıştığı Doctor Who Time Fracture 2020’nin son çeyreğinde, duyurusu daha sonra yapılacak bir Londra adresinde gerçekleşecek.

Bu yeri yerinden oynatacak sürükleyici macera sizi hikayenin kalbine yerleştiriyor ve zaman-mekan boyunca bir yolculuğa çıkmanızı sağlıyor. Özel program son derece yüksek gerçekçiliğe sahip gezegenler ve bildiğimizi sandığımız uzayın da ötesini de kapsıyor. Harekete geçip, bir şeyler yapıp da gezegeni kurtarması gereken seyircileri büyük bir meydan okuma bekliyor.

Seyirciler ön sipariş ile Gallifreyan Coin satın alabilecek. Her bir coin, Şubat 2020‘de tam programı yayınlanacak etkinlikte katılmak itediğiniz bölümler için ayrıcalıklı rezervasyon yaptırmanızı sağlayacak. Her bir coin bir bilete eşdeğer olacak. Biletlerinizi alırken size verilecek kodlarla seçtiğiniz performans alanınıza geçişinizi sağlayacak rozetlere ulaşımınızı sağlayacak.

Coin almak isteyenler için şuracığa bir link bırakıyorum:

Immersive Doctor Who Time Fracture

Şuracığa da tanıtım videosunu bırakayım:

 

Like this Article? Share it!

About The Author

Bir Cevap Yazın