DOCTOR WHO TIME FRACTURE: Sürükleyici Bir Macera

BBC Studioları, Immersive Everywhere‘in işbirliği ile çıkacak Doctor Who Time Fracture: An Immersive Adventure‘ın duyurusunu yaptı. Program, küresel olarak tüm Doctor Who hayranlarına Doktor‘un maceralarına daha önce benzeri görülmemiş bir şekilde eşlik etme tecrübesi katmayı vaat ediyor.

Birleşik Krallık‘ın en sürükleyici programı olan The Great Gatsby‘nin arkasındaki ekibin çalıştığı Doctor Who Time Fracture, 2020’nin son çeyreğinde duyurusu daha sonra yapılacak bir Londra adresinde gerçekleşecek.

Yeri yerinden oynatacak bu sürükleyici macera, sizi hikayenin kalbine yerleştiriyor ve zaman-mekan boyunca bir yolculuğa çıkmanızı sağlıyor. Özel program, son derece yüksek gerçekçiliğe sahip gezegenler ve bildiğimizi sandığımız uzayın da ötesini kapsıyor. Harekete geçip, bir şeyler yapıp da gezegeni kurtarması gereken seyircileri büyük bir meydan okuma bekliyor.

Seyirciler ön sipariş ile Gallifreyan Coin satın alabilecek. Her bir coin, Şubat 2020‘de tam programı yayınlanacak etkinlikte katılmak istediğiniz bölümler için ayrıcalıklı rezervasyon yaptırmanızı sağlayacak. Her bir coin, bir bilete eşdeğer olacak. Biletlerinizi alırken size verilecek kodlarla seçtiğiniz performans alanınıza geçişinizi sağlayacak rozetlere ulaşımınızı sağlayacak.

Coin almak isteyenler için şuracığa bir link bırakıyorum:

https://www.immersivedoctorwho.com/

Şuracığa da tanıtım videosunu bırakayım:

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: