Doctor Who’nun 11. Sezon 2. Bölüm İsmi ve Konuk Oyuncuları Açıklandı

Published On 18 Eylül 2018 | By Umut ÇEvik | Son Yazılar

İlk bölüme dair ufak açıklamalar yapılsa da pek bir şey bilmiyoruz. Şimdi de ikinci bölüme dair açıklamalar yapılmaya başladı. İşte karşınızda bölüm ismi ve konuk oyuncu listesi….

Dizinin başlamasına 3 haftadan az bir süre kaldı ve hala çok az şey biliyoruz.

BBC yeni Doktorumuz (Jodie Whittaker) ve arkadaşları Graham (Bradley Walsh), Yaz (Mandip Gill) ve Ryan (Tosin Cole)’ın yer aldığı dramatik bir tanıtım görseli yayınladı.

Ayrıca 7 Eylül Pazar günü yayınlanacak olan “The Woman Who Fell To Earth” e dair sinopsis yayınlandı.

“Sheffield’de uzaylılar yoktur.”

Güney Yorkshire’da, Ryan Sinclair, Yasmin Khan ve Graham O’Brien’ın hayatları gece gökyüzünden düşen ve adını bile hatırlamayan gizemli bir kadın ile tanıştıktan sonra sonsuza dek değişecek. Kadının söylediklerine nasıl inanabilirler ki? Ve o kadın tüm şehre yayılan garip olayları çözmelerine yardım edebilir mi?

Chris Chibnall‘ın yazdığı ve Jamie Childs’ın yönettiği bölümde Sharon D Clarke, Johnny Dixon ve Samuel Oatley gibi konuk oyuncular da yer alacak.

Az daha bekleyin dahası da var.

İkinci bölümün ismin de  “The Ghost Monument” olacağı açıklandı.

İşte karşınızda sinopsisi;

İlk karşılaşmalarının şaşkınları hala üzerlerindeyken Doktor ve yeni arkadaşları düşmanlarla dolu yabancı bir çevrede, Issızlığın gizemi çözecek kadar hayatta kalabilecekler mi? Ve ayrıca Angstrom ve Epzo da kim oluyor?

Chris Chibnall‘ın yazdığı ve Mark Tonderai‘ın yönettiği The Ghosy Monument bölümünde Art Malik ve Susan Lynchkonuk oyuncu olarak yer alacak.

Doctor Who 7 Eylül’de ekranlara geri dönüyor.

Like this Article? Share it!

About The Author

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

Bir Cevap Yazın