Doctor Who’nun 11. Sezon 2. Bölüm İsmi ve Konuk Oyuncuları Açıklandı

Published On 18 Eylül 2018 | By Umut ÇEvik | Son Haberler

İlk bölüme dair ufak açıklamalar yapılsa da pek bir şey bilmiyoruz. Şimdi de ikinci bölüme dair açıklamalar yapılmaya başladı. İşte karşınızda bölüm ismi ve konuk oyuncu listesi….

Dizinin başlamasına 3 haftadan az bir süre kaldı ve hala çok az şey biliyoruz.

BBC yeni Doktorumuz (Jodie Whittaker) ve arkadaşları Graham (Bradley Walsh), Yaz (Mandip Gill) ve Ryan (Tosin Cole)’ın yer aldığı dramatik bir tanıtım görseli yayınladı.

Ayrıca 7 Eylül Pazar günü yayınlanacak olan “The Woman Who Fell To Earth” e dair sinopsis yayınlandı.

“Sheffield’de uzaylılar yoktur.”

Güney Yorkshire’da, Ryan Sinclair, Yasmin Khan ve Graham O’Brien’ın hayatları gece gökyüzünden düşen ve adını bile hatırlamayan gizemli bir kadın ile tanıştıktan sonra sonsuza dek değişecek. Kadının söylediklerine nasıl inanabilirler ki? Ve o kadın tüm şehre yayılan garip olayları çözmelerine yardım edebilir mi?

Chris Chibnall‘ın yazdığı ve Jamie Childs’ın yönettiği bölümde Sharon D Clarke, Johnny Dixon ve Samuel Oatley gibi konuk oyuncular da yer alacak.

Az daha bekleyin dahası da var.

İkinci bölümün ismin de  “The Ghost Monument” olacağı açıklandı.

İşte karşınızda sinopsisi;

İlk karşılaşmalarının şaşkınları hala üzerlerindeyken Doktor ve yeni arkadaşları düşmanlarla dolu yabancı bir çevrede, Issızlığın gizemi çözecek kadar hayatta kalabilecekler mi? Ve ayrıca Angstrom ve Epzo da kim oluyor?

Chris Chibnall‘ın yazdığı ve Mark Tonderai‘ın yönettiği The Ghosy Monument bölümünde Art Malik ve Susan Lynchkonuk oyuncu olarak yer alacak.

Doctor Who 7 Eylül’de ekranlara geri dönüyor.

Like this Article? Share it!

About The Author

Ben Umut ÇEvik. 02.06.1995'te Gönen, Balıkesir'de doğdum. Lisede aldığım bilgisayar eğitimi dolayısıyla çeşitli genel ve yerel firmalarda teknisyenlik yaptım. Bu süreçte amatör olarak tiyatro ile ilgilendim. Tüm bunlarından ardından 2013 yılında Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya'da yarı zamanlı olarak yaşamaya başladım. Doctor Who isimli İngiliz Kült televizyon serisinin büyük bir hayranıyım. 2009'dan beri diziye dair birçok çalışmanın ya başındaydım yada içinde. Resmi yada gayriresmi organizasyonlar düzenledim ve çeviriler yaptım. Tabii bunlar yaptıklarımın ve yapacaklarımın küçük bir kısmı. Şimdilerde yeniden üniversiteye hazırlanıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olduğuna inanmamayı seçiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir