River Song ve Manevi Torunu

Published On 10 Aralık 2018 | By Umut ÇEvik | Son Haberler

Bugün The Diary of River Song serisinin  6. sezonuna dair daha fazla detay belli oldu.

Yeni sezonda River, Doctor Who’nun başlangıç noktasına yolculuk ediyor ve burada Dünyevi Olmayan Çocuk ile karşılaşıyor.

Başlangıca dönüyoruz! The Diary of River Song’un 6. sezon 4. bölümünde River orijinal TARDIS ekibiyle bir araya geliyor. Jamie Glover’ın Ian Chestorton’ı, Jemma Powell’ın Barbara Wright’ı ve Claudia Grant’ın -Doktor’un torunu- Susan’ı seslendirdiğini duyacağız.

River kocasının ilk bedeni ile karşılacak mi? Susan üvey büyükannesi ile tanışmaya hazır mi? Zaman sonsuza dek değişecek mi? Hmm… spoiler!

Bütün bu soruların cevapları için Matt Fitton’un yazdığı sesli hikaye An Unearthly Woman’in Ağustos 2019’da yayınlanmasını bekleyeceğiz.

Alex Kingston ilk bölüme dönüş ile ilgili düşüncelerini paylaştı: “William Hartnell’ın Birinci Doktoru canlandırdığı hatırlıyorum, O’nun Doktoru ve torunu Susan’a dair çok net çocukluk anılarım var… River Song’un zamanda yolculuk etmesi konseptini seviyorum. Dahice bir fikir. Bu kadar geriye gidebileceğimizi bilmiyordum, bunun bir parçası olmak muhteşem.”

Like this Article? Share it!

About The Author

Ben Umut ÇEvik. 02.06.1995'te Gönen, Balıkesir'de doğdum. Lisede aldığım bilgisayar eğitimi dolayısıyla çeşitli genel ve yerel firmalarda teknisyenlik yaptım. Bu süreçte amatör olarak tiyatro ile ilgilendim. Tüm bunlarından ardından 2013 yılında Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya'da yarı zamanlı olarak yaşamaya başladım. Doctor Who isimli İngiliz Kült televizyon serisinin büyük bir hayranıyım. 2009'dan beri diziye dair birçok çalışmanın ya başındaydım yada içinde. Resmi yada gayriresmi organizasyonlar düzenledim ve çeviriler yaptım. Tabii bunlar yaptıklarımın ve yapacaklarımın küçük bir kısmı. Şimdilerde yeniden üniversiteye hazırlanıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olduğuna inanmamayı seçiyorum.

One Response to River Song ve Manevi Torunu

  1. Laz Whovian says:

    Eski halinden eser yok şimdi Doctor Who… Benim için 10. Sezona kadar geçerlidir. Gerisi çöplük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir