River Song ve Manevi Torunu

Published On 10 Aralık 2018 | By Umut ÇEvik | Son Yazılar

Bugün The Diary of River Song serisinin  6. sezonuna dair daha fazla detay belli oldu.

Yeni sezonda River, Doctor Who’nun başlangıç noktasına yolculuk ediyor ve burada Dünyevi Olmayan Çocuk ile karşılaşıyor.

Başlangıca dönüyoruz! The Diary of River Song’un 6. sezon 4. bölümünde River orijinal TARDIS ekibiyle bir araya geliyor. Jamie Glover’ın Ian Chestorton’ı, Jemma Powell’ın Barbara Wright’ı ve Claudia Grant’ın -Doktor’un torunu- Susan’ı seslendirdiğini duyacağız.

River kocasının ilk bedeni ile karşılacak mi? Susan üvey büyükannesi ile tanışmaya hazır mi? Zaman sonsuza dek değişecek mi? Hmm… spoiler!

Bütün bu soruların cevapları için Matt Fitton’un yazdığı sesli hikaye An Unearthly Woman’in Ağustos 2019’da yayınlanmasını bekleyeceğiz.

Alex Kingston ilk bölüme dönüş ile ilgili düşüncelerini paylaştı: “William Hartnell’ın Birinci Doktoru canlandırdığı hatırlıyorum, O’nun Doktoru ve torunu Susan’a dair çok net çocukluk anılarım var… River Song’un zamanda yolculuk etmesi konseptini seviyorum. Dahice bir fikir. Bu kadar geriye gidebileceğimizi bilmiyordum, bunun bir parçası olmak muhteşem.”

Like this Article? Share it!

About The Author

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

One Response to River Song ve Manevi Torunu

Bir Cevap Yazın