Neil Gaiman 13. Doktor için Bölüm Yazmak İstiyor!

Acaba Gaiman, Good Omens dizisinin yönetmeni Douglas Mackinnon ile yeniden bir araya gelebilir mi?

2008 ve 2015 yılları arasında sekiz Doctor Who bölümünün de yönetmenliğini yapmış olan Mackinnon, Doctor Who’ya geri dönmeyi istediğini söylemişti.

Mackinnon, “Elbetteki dönmeyi çok isterim” dedi. “Doctor Who daima ararlarsa gideceğim tek iş. Uyuşturucu gibi bir şey bu. Vücudunuzdan atamıyorsunuz.”

“Aslında daha önce [yeni başyazar] Chris Chibnall‘ın yazdığı “The Power of Three” bölümünü yönetmiştim ve Chibnall‘ın Steven Moffat‘ın harika bir halefi olacağını düşünüyorum. Diziye neler kattığını görmek çok etkileyici olacak çünkü dizinin başına geçmeyi uzun zamandır istiyordu.”

Doctor Who 11. sezon Eylül-Ekim ayında yayınlanmaya başlayacak.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

2 Responses

  1. Mert Derman dedi ki:

    Çeşitlilik güzeldir.

  2. Sannyrer dedi ki:

    Make a more new posts please 🙂

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: