Neil Gaiman 13. Doktor için Bölüm Yazmak İstiyor!

Published On 14 Ağustos 2018 | By Umut ÇEvik | Son Haberler

Acaba Gaiman, Good Omens dizisinin yönetmeni Douglas Mackinnon ile yeniden bir araya gelebilir mi?

2008 ve 2015 yılları arasında sekiz Doctor Who bölümünün de yönetmenliğini yapmış olan Mackinnon, Doctor Who’ya geri dönmeyi istediğini söylemişti.

Mackinnon, “Elbetteki dönmeyi çok isterim” dedi. “Doctor Who daima ararlarsa gideceğim tek iş. Uyuşturucu gibi bir şey bu. Vücudunuzdan atamıyorsunuz.”

“Aslında daha önce [yeni başyazar] Chris Chibnall‘ın yazdığı “The Power of Three” bölümünü yönetmiştim ve Chibnall‘ın Steven Moffat‘ın harika bir halefi olacağını düşünüyorum. Diziye neler kattığını görmek çok etkileyici olacak çünkü dizinin başına geçmeyi uzun zamandır istiyordu.”

Doctor Who 11. sezon Eylül-Ekim ayında yayınlanmaya başlayacak.

Like this Article? Share it!

About The Author

Ben Umut ÇEvik. 02.06.1995'te Gönen, Balıkesir'de doğdum. Lisede aldığım bilgisayar eğitimi dolayısıyla çeşitli genel ve yerel firmalarda teknisyenlik yaptım. Bu süreçte amatör olarak tiyatro ile ilgilendim. Tüm bunlarından ardından 2013 yılında Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya'da yarı zamanlı olarak yaşamaya başladım. Doctor Who isimli İngiliz Kült televizyon serisinin büyük bir hayranıyım. 2009'dan beri diziye dair birçok çalışmanın ya başındaydım yada içinde. Resmi yada gayriresmi organizasyonlar düzenledim ve çeviriler yaptım. Tabii bunlar yaptıklarımın ve yapacaklarımın küçük bir kısmı. Şimdilerde yeniden üniversiteye hazırlanıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olduğuna inanmamayı seçiyorum.

2 Responses to Neil Gaiman 13. Doktor için Bölüm Yazmak İstiyor!

  1. Mert Derman says:

    Çeşitlilik güzeldir.

  2. Sannyrer says:

    Make a more new posts please 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir