Oyuncak Deyip Geçme: 2020 Toy Fair

2020 Toy Fair kapıda. Peki bundan bize ne?

Bu özel etkinlik her yıl yapılmakta ve o yıl içerisinde çıkarılan lisanslı ürünler meraklılarına sunulmaktadır. Ne yazık ki son birkaç yıldır Doctor Who bu fuara katılım sağlamamakta. Ne yazık ki bu istenmeyen durum, bu yıl da böyle devam edecek.

Duyuruya rağmen bazı meraklılar yine de tezgah tezgah gezip bir yapboz bir poster ya da FUNKO POP figür aramışlar. Sonuç yine hüsran…

Character Options, gel bir sarılalım!

Neyse ki Character Options, yani Doctor Who aksiyon figürü yapımcısı o tatlı mı tatlı şirket, bizler için bir 2020 ön gösterimi yaptı. Ufak tefek bir tanıtımdı tabi bu. Figür boyları 13.97cm çünkü…

Şubat ayında çıkacağı bilinen figürler şöyle;

  • 13.Doktor (çantalı ve sonik tornavida aksesuarlı)
  • Graham O’Brien
  • Judoon Captain
  • Reconnaissance Dalek (Mutant Dalek aksesuarlarıyla)

Daha önceden Ryan ve Yaz’ın da figürlerinden bazı görsellerle karşılaşmıştık. Bunlara ek olarak The Thirteenth Doctor Electronic TARDIS ismiyle listelenen ürün, ekranda gördüğümüz ışıklı TARDIS’ in birebir figürüdür. Işıklıdır ve kapıları açılmaktadır.

  • Ayrıca 13. Doktor’un Sonik Tornavidası’nın aynısı mı yoksa yenilenmiş hali mi olduğu henüz belli olmayan bir ürün de listede. Geçmişte 10 yıl boyunca bu fuara katılan Doctor Who’nun yeniden katılımını görebilmeyi diliyorum.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir