Bir İhtimal Daha Var… Torchwood

John Barrowman, biricik Kaptan Jack‘imizi canlandıran başarılı oyuncu. Şu sıralar ya dizideki sürpriz ile gaza geldi ya da cidden büyük haberlerle dönmeyi planlıyor. Hadi konuyu bir inceleyelim.

John Barrowman, Torchwood‘un televizyona dönme ihtimalinin şu sıralar daha da olası gözüktüğünü düşündüğünü açıkladı.

Chris Chibnall ile görüştükten sonra bu konuda daha da olumlu düşünmeye başladığını anlatan oyuncu, şunları söyledi:

“Olay kabaca şöyle: Bir süre önce Chris ile görüştüm. Kendisi bir dönem Torchwood‘un yürütücü yapımcılığını yapmıştı. Ben ise bir süredir Amerika’da, aralarında CW‘nun da bulunduğu bir dolu yapım şirketi ile görüşmeler yapıyordum. Genellikle hepsinden ‘Torchwood’un haklarını nasıl alacağız?‘ sorusunu duyuyordum. İlginç bir soru olduğunu düşünüyordum. ‘Markayı nasıl alacağız? Yeniden mı yapacağız, devam mı edeceğiz?‘ diyorlardı.”

Ah John ah!

“Ben de insanlarla bu yönde dönüşmeye başladım. Chris‘e yazıp ‘Böyle bir işte yer almak ister misin?‘ gibi bir şey sordum. Tam ne yazdığımı hatırlamıyorum. Bana cevap yazdı. ‘Bildiğin üzere oldukça büyük bir işin peşindeyim ve şu an için başka bir konuyla ilgilenemem. Ama her şey sakinleştikten sonra bu konu hakkında konuşalım.‘ dedi.

“Bana bunu yazdığı sıralarda, Doctor Who ile ilgili görüşmeler yapıyordu. Bu işi yapabilecek biri varsa o da Chris olabilir. Bana böyle söylendi. Zaten bu konu ile ilgili karar nihayetinde ona bağlı. Konunun muhattabı hep Doctor Who‘nun yürütücü yapımcısı olmuştur.”

Sizlerin konu ile ilgili görüşleriniz neler? Chris yapar mı öyle bir güzellik?

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir