Peter Capaldi Uzak Akrabasının Duygusal Klibinde Yer Aldı

Published On 11 Şubat 2019 | By Umut ÇEvik | Son Yazılar

Lewis Capaldi eski Doktor’umuz Peter Capaldi ile henüz tanıştı ancak şimdiden bir projesine katmayı başardı.

İskoç müzisyen Lewis Capaldi‘nin en son klibi diğerlerinden biraz farklı ve bu farklılık sadece organ bağışının önemine dikkat çekmesi değil.

Klibin bu denli popülerleşmesindeki etken, BBC’nin bilimkurgu dizisi Doctor Who‘da Doktor karakterini canlandıran Peter Capaldi.

Peter Capaldi‘nin ikinci kuzeni olduğunu belirten Lewis Capaldi : “Kan bağımız olmasına karşın, klipten önce Peter ile sadece bir kez, o da geçen yıl Londra’daki bir konserimde görüşmüştüm.Onunla ve yönetmen Phil Beastall ile iki günden uzun süre çalışmak benim için büyük bir onurdu. (Peter Capaldi) klipte harika bir iş çıkardı ve ortaya koyduğumuz bu işle çok gurur duyuyorum” dedi.

https://www.youtube.com/watch?v=bCuhuePlP8o

Klipte Capaldi, eşini kaybetmiş ve onun kalp atışını duyarak acısını dindirme amacıyla, eşinin kalbini bağışladığı kadının ailesini ziyarete gitmesini işleniyor.

Ve bu klip yayınlandığı andan bu yana 75 milyon kez görüntülendi. Hayranların twitter üzerinden paylaştığı tepkileri ise çoğunlukla, en az klip kadar duygusal.

https://twitter.com/marshcaps/status/1093880371643666432
“Peter ve Lewis Capaldi 2019’u şahit olduğum en güzel şarkı ve klip ile kurtardu. Çok çok teşekkür ederim.”
https://twitter.com/analogcapaldi/status/1093884784613289984
“Capaldi’yi çok seviyorum.”
https://twitter.com/oswinwaled/status/1093887326466592768
Pekala, ciddi söylüyorum. Peter Capaldi çok güzel. Feci güzel. Başkalarının ne dediği umrumda değil. İçi de, dışı da güzel bir insan. Kalbi şefkat dolu, gülüşü sıcak ve içten ve oyunculuğu mükemmel. Çok nazik.
Onu çok seviyorum.”

Like this Article? Share it!

About The Author

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

Bir Cevap Yazın