Peter Capaldi Uzak Akrabasının Duygusal Klibinde Yer Aldı

Published On 11 Şubat 2019 | By Umut ÇEvik | Son Haberler

Lewis Capaldi eski Doktor’umuz Peter Capaldi ile henüz tanıştı ancak şimdiden bir projesine katmayı başardı.

İskoç müzisyen Lewis Capaldi‘nin en son klibi diğerlerinden biraz farklı ve bu farklılık sadece organ bağışının önemine dikkat çekmesi değil.

Klibin bu denli popülerleşmesindeki etken, BBC’nin bilimkurgu dizisi Doctor Who‘da Doktor karakterini canlandıran Peter Capaldi.

Peter Capaldi‘nin ikinci kuzeni olduğunu belirten Lewis Capaldi : “Kan bağımız olmasına karşın, klipten önce Peter ile sadece bir kez, o da geçen yıl Londra’daki bir konserimde görüşmüştüm.Onunla ve yönetmen Phil Beastall ile iki günden uzun süre çalışmak benim için büyük bir onurdu. (Peter Capaldi) klipte harika bir iş çıkardı ve ortaya koyduğumuz bu işle çok gurur duyuyorum” dedi.

Klipte Capaldi, eşini kaybetmiş ve onun kalp atışını duyarak acısını dindirme amacıyla, eşinin kalbini bağışladığı kadının ailesini ziyarete gitmesini işleniyor.

Ve bu klip yayınlandığı andan bu yana 75 milyon kez görüntülendi. Hayranların twitter üzerinden paylaştığı tepkileri ise çoğunlukla, en az klip kadar duygusal.

“Peter ve Lewis Capaldi 2019’u şahit olduğum en güzel şarkı ve klip ile kurtardu. Çok çok teşekkür ederim.”
“Capaldi’yi çok seviyorum.”
Pekala, ciddi söylüyorum. Peter Capaldi çok güzel. Feci güzel. Başkalarının ne dediği umrumda değil. İçi de, dışı da güzel bir insan. Kalbi şefkat dolu, gülüşü sıcak ve içten ve oyunculuğu mükemmel. Çok nazik.
Onu çok seviyorum.”

Like this Article? Share it!

About The Author

Ben Umut ÇEvik. 02.06.1995'te Gönen, Balıkesir'de doğdum. Lisede aldığım bilgisayar eğitimi dolayısıyla çeşitli genel ve yerel firmalarda teknisyenlik yaptım. Bu süreçte amatör olarak tiyatro ile ilgilendim. Tüm bunlarından ardından 2013 yılında Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya'da yarı zamanlı olarak yaşamaya başladım. Doctor Who isimli İngiliz Kült televizyon serisinin büyük bir hayranıyım. 2009'dan beri diziye dair birçok çalışmanın ya başındaydım yada içinde. Resmi yada gayriresmi organizasyonlar düzenledim ve çeviriler yaptım. Tabii bunlar yaptıklarımın ve yapacaklarımın küçük bir kısmı. Şimdilerde yeniden üniversiteye hazırlanıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olduğuna inanmamayı seçiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir