4. ve 10. Doktor Doctor Who: Out of Time’da Bir Araya Geliyor!

Doktor’un iki rejenerasyonu zamanın dışında bir araya geliyor ve en büyük, en eski düşmanlarından biri ile karşı karşıya geliyorlar. Tam kadro sesli hikayenin ilk bölümü böyle ise, varın geri kalanını siz düşünün!

Ağustos 2020’de yayınlanacak olan Doctor Who: Out of Time‘ın ilk bölümünde Dördüncü Doktor (Tom Baker) ve Onuncu Doktor (David Tennant), Dalekler (Nicholas Briggs)’e karşı bir birlik oluşturacaklar.

SİNOPSİS

Contemplation Katedrali, zamanın dışındaki bir gizemdir. Tarih boyunca, tüm evrenden, bir teselli arayan herkese kapıları açık olmuştur. 

Doktor arada bir buraya kaderinden kaçmak için gelmektedir. Burası, bakış açısını gözden geçirmek için ideal bir mekandır. Ancak, henüz birkaç rejenerasyon önce orada bulunan Doktor; boyut bariyerinin yıkılmasıyla başka bir rejenerasyonuyla karşı karşıya gelir. 

Dalekler gelir, katedrali işgal eder ve buraya el koyar. İki Doktor’un da buna bir son vermesi ya da “yok edilişe” iki kat boyun eğmesi gerekmektedir!

Neler Neler Demişler:

Çocukluktan beri Doctor Who hayranı olan David Tennant:

Tom Baker tanıdığım ilk Doktor idi. Rolü devraldığında henüz çocuktum ve O’nun role devam ettiği yedi yılda onu izleyerek büyüdüm. Çok büyük bir hayranıydım. Glasgow’daki John Menzies’de onunla tanışmış ve kitabımı imzalatmıştım. Bende bir figürü vardı. Doktor, Tom Baker’dı. Rol ile arasında kurulan bağ, zamanın çok ötesinde.”

Matt Fitton:

“Elbette ki bu, çok büyük bir heyecan. Bir nebze de baskı var haliyle. İki ikonik Doktor’u bir araya getiriyoruz. Onları -Doktor’un baş Düşmanı- Dalekler ile karşı karşıya getirerek onların hem aynı Zaman Lordu olduklarını hem de birbirlerinden bir o kadar farklı olduklarını göstermek istedim. Her iki rejenerasyon da Doktor’un yaşamındaki önemli iki dönüm noktası oldu. Onuncu Doktor kaderinden kaçıyordu ve Dördüncü Doktor da bir başına gezip kaybettiği yol arkadaşını özlemekle meşguldü. Artık onlar bile geleceğin onlara ne getirebileceği ile ilgili bir şaşkınlık yaşayabilecek!”

David Richardson:

“Hayranlar olarak, her zaman aklımızı başımızdan alan bir konsept var: Doktor’un iki farklı rejenerasyonunun bir araya gelmesi. Out of Time, bu konuya dair tüm beklentileri karşılayacaktır. Her iki Doktor da Dalekler ile olan bir savaştan sağ çıkmıştı. Şimdi, bir de ikisinin birlikte bir savaşa girdiğini görebileceğiz. Ne kadar harika, değil mi? Aklımızda daha ne gibi kombinasyonlar var, bilemezsiniz!”

Kombinasyon önerilerini alalım!

Doğru tahminlerde sürpriz hediyeler gönderelim!

Yorumlara kombinasyon önerilerinizi bırakmayı unutmayın!

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: