Doktor Kimsesiz Çocuklara Yardım Elini Uzatıyor!

Doctor Who tarihinde Children in Need programlarının önemli bir yeri var. İster Rose Tyler ile muhabbet etsin isterse eski bir bedeni ile ya da film yıldızları ile karşılaşsın; Doktor, Children in Need programlarına mutlaka katılıyor. Bu sene de aksi düşünülemezdi elbette.

Jodie Whittaker‘ın On Üçüncü Doktor‘u, yardım gecesi için özel olarak hazırlanmış bir skeçte yer alacak.

Hayranlar, Doctor Who çekimlerinin yapıldığı stüdyoların dışındaki bir panoda, “Children in Need” için çekimler yapıldığında dair bir bildirinin asılı olduğunu gördüklerini de söylüyor. Bu skeçte, “su, kaymalar, tökezlemeler ve düşmeler” olacakmış.

Programın yayın tarihi henüz teyit edilmese de genellikle Kasım ayında yayınlanıyor. Hakkındaki gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Hayatı genel olarak Doctor Who'ya dair bir şeyler okuyarak veya izleyerek geçer. Bunu yapamadığı zamanlarda ise Doctor Who'ya dair yapmayı planladığı şeyleri düşünür. 2009'da ilginç bir karşılaşma neticesinde izlemeye başladığım Doctor Who benim için çok büyük bir aşka dönüştü. Bu sebeple bir sürü şey yaptık. Facebook sayfaları/grupları, forum ve blog siteleri, çekilişler, etkinlikler, yayınlar ve videolar. Ancak hala işin çok başındayız. Yapmamız gereken çok fazla şey var.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir