Doktor Kimsesiz Çocuklara Yardım Elini Uzatıyor!

Published On 11 Ağustos 2018 | By Umut ÇEvik | Son Haberler

Doctor Who tarihinde Children in Need programlarının önemli bir yeri var. İster Rose Tyler ile muhabbet etsin isterse eski bir bedeni ile yada film yıldızları ile karşılaşsın Doktor, Children in Need programlarına mutlaka katılıyor. Bu sene de aksi düşünülemezdi elbette.

Jodie Whittaker‘ın On Üçüncü Doktor‘u, yardım gecesi için özel olarak hazırlanmış bir skeçte yer alacak.

Hayranlar, Doctor Who çekimlerinin yapıldığı stüdyoların dışındaki bir panoda, “Children in Need” için çekimler yapıldığında dair bir bildirinin asılı olduğunu gördüklerini de söylüyor. Bu skeçte, “su, kaymalar, tökezlemeler ve düşmeler” olacakmış.

Programın yayın tarihi henüz teyit edilmese de, genellikle Kasım ayında yayınlanıyor. Hakkındaki gelişmelerden sizler haberdar edeceğiz.

Like this Article? Share it!

About The Author

Ben Umut ÇEvik. 02.06.1995'te Gönen, Balıkesir'de doğdum. Lisede aldığım bilgisayar eğitimi dolayısıyla çeşitli genel ve yerel firmalarda teknisyenlik yaptım. Bu süreçte amatör olarak tiyatro ile ilgilendim. Tüm bunlarından ardından 2013 yılında Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya'da yarı zamanlı olarak yaşamaya başladım. Doctor Who isimli İngiliz Kült televizyon serisinin büyük bir hayranıyım. 2009'dan beri diziye dair birçok çalışmanın ya başındaydım yada içinde. Resmi yada gayriresmi organizasyonlar düzenledim ve çeviriler yaptım. Tabii bunlar yaptıklarımın ve yapacaklarımın küçük bir kısmı. Şimdilerde yeniden üniversiteye hazırlanıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olduğuna inanmamayı seçiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir