Doktor Kimsesiz Çocuklara Yardım Elini Uzatıyor!

Doctor Who tarihinde Children in Need programlarının önemli bir yeri var. İster Rose Tyler ile muhabbet etsin isterse eski bir bedeni ile yada film yıldızları ile karşılaşsın Doktor, Children in Need programlarına mutlaka katılıyor. Bu sene de aksi düşünülemezdi elbette.

Jodie Whittaker‘ın On Üçüncü Doktor‘u, yardım gecesi için özel olarak hazırlanmış bir skeçte yer alacak.

Hayranlar, Doctor Who çekimlerinin yapıldığı stüdyoların dışındaki bir panoda, “Children in Need” için çekimler yapıldığında dair bir bildirinin asılı olduğunu gördüklerini de söylüyor. Bu skeçte, “su, kaymalar, tökezlemeler ve düşmeler” olacakmış.

Programın yayın tarihi henüz teyit edilmese de, genellikle Kasım ayında yayınlanıyor. Hakkındaki gelişmelerden sizler haberdar edeceğiz.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: