SÖYLENTİ: DOCTOR WHO’SUZ BİR YIL GEÇİREBİLİRMİŞİZ.

Bu hafta sosyal medyada dolaşan bir söylentiye göre; Doctor Who’nun 11. sezonu bittikten sonra “Doctor Who’suz geçecek bir yıl” ile tekrar karşı karşıya kalabilirmişiz.

Söylentinin kaynağı ise bu iddiasını The Mirror gazetesinde gördüğü bir kupüre dayandırıyor. Fakat bu konu hakkında henüz dijital bir haber yada bilgi yayınlanmış değil.

Sezon 12‘nin (ki henüz yayınlanacağı resmi olarak duyurulmadı) çekim gecikmeleri nedeniyle 2020‘ye kadar yayınlanmayacağını iddia ediyor.

Doctor Who hayranları üç ay ileriye alınan çekimler sebebiyle 2019 yılını Doctor Who‘suz geçirebilirler.

Whovianlar Aralık ayında bitecek olan 11. sezondan sonra Jodie Whittaker’ın 13. Doktor’unu tekrar görmek için uzun bir süre bekleyecekler.

Bir kaynağa göre başyazar Chris Chibnall 12. sezonu yazmaya başladığını ancak çekimlerin Yeni Yıl‘a kadar başlamayacağını söyledi.

Başka bir kaynağın açıklaması ise şöyle: “Bir sonraki sezonun 2020 kışı veya ilkbaharında yayınlanması daha muhtemel. Çekimlerin tamamlanması ve tüm düzenlemelerin yapılması önümüzdeki Ekim ayından pek mümkün değil. Zaman çok kısıtlı. Doctor Who’suz bir yıl ile karşı karşıyayız.”

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: