SÖYLENTİ: DOCTOR WHO’SUZ BİR YIL GEÇİREBİLİRMİŞİZ.

Published On 24 Ekim 2018 | By Umut ÇEvik | Son Haberler

Bu hafta sosyal medyada dolaşan bir söylentiye göre; Doctor Who’nun 11. sezonu bittikten sonra “Doctor Who’suz geçecek bir yıl” ile tekrar karşı karşıya kalabilirmişiz.

Söylentinin kaynağı ise bu iddiasını The Mirror gazetesinde gördüğü bir kupüre dayandırıyor. Fakat bu konu hakkında henüz dijital bir haber yada bilgi yayınlanmış değil.

Sezon 12‘nin (ki henüz yayınlanacağı resmi olarak duyurulmadı) çekim gecikmeleri nedeniyle 2020‘ye kadar yayınlanmayacağını iddia ediyor.

Doctor Who hayranları üç ay ileriye alınan çekimler sebebiyle 2019 yılını Doctor Who‘suz geçirebilirler.

Whovianlar Aralık ayında bitecek olan 11. sezondan sonra Jodie Whittaker’ın 13. Doktor’unu tekrar görmek için uzun bir süre bekleyecekler.

Bir kaynağa göre başyazar Chris Chibnall 12. sezonu yazmaya başladığını ancak çekimlerin Yeni Yıl‘a kadar başlamayacağını söyledi.

Başka bir kaynağın açıklaması ise şöyle: “Bir sonraki sezonun 2020 kışı veya ilkbaharında yayınlanması daha muhtemel. Çekimlerin tamamlanması ve tüm düzenlemelerin yapılması önümüzdeki Ekim ayından pek mümkün değil. Zaman çok kısıtlı. Doctor Who’suz bir yıl ile karşı karşıyayız.”

Like this Article? Share it!

About The Author

Ben Umut ÇEvik. 02.06.1995'te Gönen, Balıkesir'de doğdum. Lisede aldığım bilgisayar eğitimi dolayısıyla çeşitli genel ve yerel firmalarda teknisyenlik yaptım. Bu süreçte amatör olarak tiyatro ile ilgilendim. Tüm bunlarından ardından 2013 yılında Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya'da yarı zamanlı olarak yaşamaya başladım. Doctor Who isimli İngiliz Kült televizyon serisinin büyük bir hayranıyım. 2009'dan beri diziye dair birçok çalışmanın ya başındaydım yada içinde. Resmi yada gayriresmi organizasyonlar düzenledim ve çeviriler yaptım. Tabii bunlar yaptıklarımın ve yapacaklarımın küçük bir kısmı. Şimdilerde yeniden üniversiteye hazırlanıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olduğuna inanmamayı seçiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir