SÖYLENTİ: DOCTOR WHO’SUZ BİR YIL GEÇİREBİLİRMİŞİZ.

Bu hafta sosyal medyada dolaşan bir söylentiye göre; Doctor Who’nun 11. sezonu bittikten sonra “Doctor Who’suz geçecek bir yıl” ile tekrar karşı karşıya kalabilirmişiz.

Söylentinin kaynağı ise bu iddiasını The Mirror gazetesinde gördüğü bir kupüre dayandırıyor. Fakat bu konu hakkında henüz dijital bir haber ya da bilgi yayınlanmış değil.

Sezon 12‘nin (ki henüz yayınlanacağı resmi olarak duyurulmadı) çekim gecikmeleri nedeniyle 2020‘ye kadar yayınlanmayacağını iddia ediyor.

Doctor Who hayranları, üç ay ileriye alınan çekimler sebebiyle, 2019 yılını Doctor Who‘suz geçirebilirler.

Whovianlar Aralık ayında bitecek olan 11. sezondan sonra Jodie Whittaker’ın 13. Doktor‘unu tekrar görmek için uzun bir süre bekleyecekler.

Bir kaynağa göre başyazar Chris Chibnall, 12. sezonu yazmaya başladığını ancak çekimlerin Yeni Yıl‘a kadar başlamayacağını söyledi.

Başka bir kaynağın açıklaması ise şöyle: “Bir sonraki sezonun 2020 kışı veya ilkbaharında yayınlanması daha muhtemel. Çekimlerin tamamlanması ve tüm düzenlemelerin yapılması önümüzdeki Ekim ayında pek mümkün değil. Zaman çok kısıtlı. Doctor Who’suz bir yıl ile karşı karşıyayız.”

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Hayatı genel olarak Doctor Who'ya dair bir şeyler okuyarak veya izleyerek geçer. Bunu yapamadığı zamanlarda ise Doctor Who'ya dair yapmayı planladığı şeyleri düşünür. 2009'da ilginç bir karşılaşma neticesinde izlemeye başladığım Doctor Who benim için çok büyük bir aşka dönüştü. Bu sebeple bir sürü şey yaptık. Facebook sayfaları/grupları, forum ve blog siteleri, çekilişler, etkinlikler, yayınlar ve videolar. Ancak hala işin çok başındayız. Yapmamız gereken çok fazla şey var.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir