Time Lord Victorious: Hero Collector da Bu Kervana Katıldı

Time Lord Victorious serisi, Doctor Who‘nun ve hatta tüm kurgu evrenlerin şimdiye kadar gördüğü en büyük hikayelerden biri olmaya hazırlanıyor.

Seri nihayete erdiğinde, Time Lord Victorious hikayesi; CD’lerden plaklara, kitaplardan çizgi romanlara ve hatta Doctor Who Magazine‘in sayfalarına kadar her yere yayılmış olacak.

Ekim ayının sonlarında, Time Lord Victorious serisinin bazı karakterleri Hero Collectors tarafından çıkarılacak olan figürinleri ile ölümsüzleşecek!

Bu dört yeni set, Doctor Who koleksiyonları için mükemmel bir parça.

Time Lord Victorious figürin setlerinin her biri; 2 adet el boyaması, 1/21 ölçeğinde (yani yaklaşık 3,5 inç ya da 9 cm civarında) poli-resin figürin içerecek.

İlk 3 sette ise bu seri için özel olarak tasarlanmış -Dalek Zaman Kumandanı ve Dalek İmparatoru gibi- Dalekler yer alacak.

Yanı sıra, dördüncü ve son sette ise, süslü ve savaştan yıpranmış Gallifrey cüppesi giymiş Onuncu Doktor (David Tennant) yer alacak!

Hero Collector‘ın her setinde ayrıca, Time Lord Victorious hikayesinin perde arkasına dair anlatılmamış hikayelerin yer aldığı bir de dergi olacak.

Figürinler Birleşik Krallık’taki Forbidden Planet’ten ve ABD’deki Entertainment Earth‘ten ön sipariş verilebilir. Veya BK ve ABD dışından ise Eaglemoss‘tan temin edilebilir.

Umut ÇEvik

Doctor Who Merkezi'nin kurucu ortağı ve baş editörü. Doctor Who izlemediği zamanlarda bir şeyler okur veya yemek yapar. Özellikle Doctor Who'ya dair özel veya saçma şeyler toplamaya bayılır. Merhaba ben Umut ÇEvik. 1995 yılının sıcak bir Haziran günü Balıkesir'in şirin ilçesi Gönen'de dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Gönen’de tamamladım. 2013’te Almanca Çeviribilim eğitimi almak için Sakarya’ya taşındım ve bu süreçte çeşitli işlerde çalıştım. Şuan ise Kocaeli Üniversitesinde Gazetecilik ve Anadolu Üniversitesinde Adalet eğitimimi sürdürüyorum. 2009’dan beri Doctor Who hayranıyım. Ve o günden beri Doctor Who’ya dair bir sürü çalışmanın içinde olmaya çalışıyorum. Ve yapamayacağım bir iş olmadığına inanıyorum.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir